Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek a visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek a visszautasítást, amikor kezdeményezitek a szexet, de párod nem szeretné.tudsz utána is kedves lenni?

Figyelt kérdés
Hölgyek elsősorban.
2021. ápr. 24. 15:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ti hány évesek vagytok? Együtt is éltek?
2021. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én 35, ő 40. Igen, 1 éve
2021. ápr. 26. 10:35
 13/16 anonim ***** válasza:

És mióta vagytok együtt? Mióta vannak a problémák?

De amúgy én is azt tudom mondani amit már mások is írtak. Amikor évekkel ezelőtt összeköltöztünk, megállás nélkül szexeltünk, aztán szépen csökkent a mennyiség. Én is nagyon rosszul éltem meg, aztán idővel tisztázódott, hogy ez tényleg csak azért van, mert már bejönnek a mindennapok, amiket hazaviszünk, és nem csak heti 2x-3x találkozunk. Két külön ember vagyunk, más behatások érnek egy nap folyamán stb. A szex kevesebb, de minőségibb, a szerelmünk pedig sokkal sokkal erősebb az idő múlásával. Sok türelem és elfogadás kellett viszont.

2021. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mióta együtt lakunk ilyen a helyzet.
2021. ápr. 26. 18:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy olyan ember, akinek szüksége van arra, hogy csak ő maga legyen, egyedül? Kell neki az énidő? És most hirtelen ott vagy te, akivel nem tud mit kezdeni? Vagy nem is akarja annyira ezt a kapcsolatot? Ameddig ritkán találkoztatok, addig jó volt, de így túl sok.
2021. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 vagy csak simán ennyi az igénye? Ne gondoljunk már egyből többet bele.


Kérdező, ülj le vele és beszéljétek meg, hogy miért utasít vissza, amikor visszautasít, te hogy érzed magad ilyenkor, és esetleg van-e alapja az érzéseidnek ilyenkor.


#4 vagyok

2021. ápr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!