Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbált "rábeszélni" a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált "rábeszélni" a párod hogy most már itt az ideje?

Figyelt kérdés

a gyerekvállalásnak. Tudja hogy még nem szeretnék. Azt tudom hogy akarok de nem most és megmondani se tudom h mikor.


Barátnőm úgy érzem rá akar beszélni idézeteket mutat, meg napi szinten előhozza a témát, mondogatja h én mennyire jó lennék.


Tudom lassan 7éve vagyunk együtt de akkor is erőltetésnek érzem..


Mikor elő jött nálatok a téma és a másik késznek érezte magát hogy fogadta az "elutasitó véleményt"?


2021. ápr. 24. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
7 év együttlét nem kevés. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de mindenkinek ketyeg a biológiai órája és ha a barátnőd gyereket akar, akkor valamilyen választ megérdemel. Ez a "majd egyszer" egy korban bennelevő nőnek 7 éves kapcsolattal a háta mögött nem valami megnyugtató válasz.
2021. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem, mert hasonlóan gondolkozunk a témáról.

Amúgy 7 év után nem is csoda, ha próbál kihúzni belőled valamit, gondolom neki nem elég, hogy akarsz gyereket, de ki tudja mikor. Nem írtad hány évesek vagytok, de azt is vedd figyelembe, hogy ő nem ér rá ezzel örökké. Mondj neki valami konkrétabb választ. Mondjuk pár éven belül vagy 2-3 évig még biztos nem. Azért ennyire csak tudod te is, nem?

2021. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
7 év után engem nem kellene győzködni... Ki se szállnék belőle míg nem terhes.
2021. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

"lassan 7éve vagyunk együtt "


És hány évesek vagytok?

2021. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Mindig csak a gyerek... Nem értem miért nem lehet boldogan élni kettesben... Annyira szánalmas.. Az ilyen ember nem téged szeret, csak arra kellesz, hogy segíts neki gyereket csinálni!
2021. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

5


Szerencséd, hogy anyádék nem így gondolkodtak.

2021. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

5, ez igaz lenne, ha 2 hónapja jöttek volna össze. Csakhogy itt azzal az alap gondolattal indultak neki évekkel ezelőtt, hogy mindketten akarnak. Ehhez képest a kérdező 7 év után se szeretne és ötlete sincs mikor akar majd. Ettől függetlenül teljesen felesleges és jogosan zavaró, ha a másik nyomást helyez rá. De a nő is teljesen érthető, mert a majd egyszer, gyakran jelenti, hogy soha, főleg, ha nincs is valós oka annak, hogy a kérdező még nem érzi úgy, hogy szeretné.

Mi szintén közeledünk a 7 évhez, nálunk a párom (férfi) vetette fel, hogy lassan ideje lenne a házasságnak, utána pedig a gyermeknek. Nálunk én még várok vele, de ezt még is beszéltük. Egyrészt, a kapcsolatunk épp most áll fel egy szakításból, másrészt még nem érzem késznek magam. De azt nyugodtan ki tudtam jelenteni, hogy amennyiben egy év múlva is jók vagyunk, akkor én is benne leszek az esküvő szervezésben és utána abbahagyom a gyógyszert és jöhet a gyerek. Én látom magam előtt a realitását egy gyereknek. A kérdezőnek viszont ez még erősen távlati terv, az alapján, amit írt.

2021. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Az a gond, hogy bizonytalan vagy, és őt is bizonytalanságban tartod. Pedig 7 év elég hosszú idő ahhoz, hogy el tud határozni magad. (kivéve, ha 14 évesen jöttetek össze, és most vagytok 21 évesek kb) 🤷‍♀️
2021. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
7 év? Mégis mire vársz?
2021. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Ennél többet nem várnék. A párod se fog. Az a kérdés, hogy mit lép. 25 körül esélyes, hogy szakít és keres mást. 30 körül meg teherbe fog esni. Nem az engedélyed, hanem a spermád kell.

Mennyi idős?

2021. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!