Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbált "rábeszélni" a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált "rábeszélni" a párod hogy most már itt az ideje?

Figyelt kérdés

a gyerekvállalásnak. Tudja hogy még nem szeretnék. Azt tudom hogy akarok de nem most és megmondani se tudom h mikor.


Barátnőm úgy érzem rá akar beszélni idézeteket mutat, meg napi szinten előhozza a témát, mondogatja h én mennyire jó lennék.


Tudom lassan 7éve vagyunk együtt de akkor is erőltetésnek érzem..


Mikor elő jött nálatok a téma és a másik késznek érezte magát hogy fogadta az "elutasitó véleményt"?


2021. ápr. 24. 18:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20: Akkor miről magyaráz neked?:)
2021. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél éve nem feküdtetek le, akkor gondolom valami nagy gond van a kapcsolatotokkal, ebben az esetben pedig ezt kell mondani, nem azt, hogy még nem tudod mikor akarsz gyereket. Vagy azt, hogy tőle soha, amennyiben így érzel, vagy azt, hogy amíg nem rendeződik a kapcsolatotok és nem érzed biztosnak, addig nem. A lényeg, hogy az igazat.
2021. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy azért nem mer lefeküdni vele, nehogy teherbe ejtse.
2021. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor is tartom, hogy komoly gond van a kapcsolatukkal. Teljesen felesleges egy olyan kapcsolatot húzni, ahol nem közösek a tervek és egyáltalán nem bíznak egymásban a felek.
2021. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha fél éve nem szeretkeztek, akkor elve valami nagyon komoly gond van a kapcsolatotokkal, nem?
2021. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy melyikőtök nagyobb hülye. Neki egyébként nem tűnik fel, hogy nincs szex? Neked jó így?
2021. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!