Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbált "rábeszélni" a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált "rábeszélni" a párod hogy most már itt az ideje?

Figyelt kérdés

a gyerekvállalásnak. Tudja hogy még nem szeretnék. Azt tudom hogy akarok de nem most és megmondani se tudom h mikor.


Barátnőm úgy érzem rá akar beszélni idézeteket mutat, meg napi szinten előhozza a témát, mondogatja h én mennyire jó lennék.


Tudom lassan 7éve vagyunk együtt de akkor is erőltetésnek érzem..


Mikor elő jött nálatok a téma és a másik késznek érezte magát hogy fogadta az "elutasitó véleményt"?


2021. ápr. 24. 18:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Most még nem akarok gyereket, és nem tudom mikor fogok akarni = Egyáltalán nem akarok gyereket, csak eddig magamnak se vallottam be, és különben sincs kedvem azt hallgatni mindenkitől, hogy pedig kéne akarnom gyereket.
2021. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyit sem vártam volna, és nem hagynám hogy pazarold az időm kifogásokkal 🤷‍♀️
2021. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
28n 33f.
2021. ápr. 24. 23:25
 14/26 A kérdező kommentje:
Jött a mamákkal hogy akarja hogy legyen a gyereknek nagyszulei, meg dédije..
2021. ápr. 24. 23:26
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok szét, ha más az élettervetek!
2021. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazatok adok neki, nem 40 evesen akar oviba járni a gyerekkel. Legjobb korban van. A mamákkal is okkal jön, igaza van, csodás dolog ha ismeri a dédijét, mamáit. Mire vársz?
2021. ápr. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

#14: Igaza van. Nektek is hatalmas segítség két aktív nagyi, aki tud vigyázni a kicsire, el tudja hozni oviból, és nyáron be tud vállalni egy hetet.

Viszont oltári szívás, mikor a pici mellett a beteg, idős szüleitekről is gondoskodni kell, segítség meg semmi.

7 év után, ennyi idősen, mégis meddig akarod húzni az idejét? Amíg klimaxolni kezd?

2021. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő szeretné megélni az anyaságot, te pedig 33 éves férfiként, egy 7 éves, stabil kapcsolatban még nem szeretnél gyereket, és még csak arról sincs elképzelésed, hogy ha egyszer mégis, akkor azt mikor, akkor ti a legalapvetőbb kérdésben máshogy gondolkoztok, máshogy éreztek, ezért nincsen közös jövőképetek.


Az "erőltetésnek", rábeszélésnek nyilván nincs értelme a részéről. Amikor ezt előbb-utóbb ő is felismeri, akkor meghozza majd azt számára fájdalmas a döntést, hogy elhagy, hogy egyszer egy másik férfival legyen esélyere arra, amire vágyik, ami fontos a számára.

2021. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj, hogy nem biztos, hogy elhagy. Sőt...

Te se tudod kimondani, hogy nem akarsz tőle gyereket, és legyen vége. Ő se.

De ő most már 7 éve várja, hogy végre úgy érezd, hogy itt az idő. Nagy eséllyel pont azért nem szakít, mert 28 évesen nem akar újabb 7-8-10 évet várni valaki más mellett, aztán vagy 35 felett probálkozhat, vagy lecsúszott.

Azért erőlteti, mert úgy gondolja, hogy ez az egyetlen esélye, hogy 30 alatt anya legyen.

Szerintem készülj fel arra lelkiekben, hogy nem sokára bejelenti, hogy teherbe esett.

2021. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Tőlem Nehezen mert kb 6hónapja nincs szex.
2021. ápr. 25. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!