Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor találja meg az ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találja meg az ember a szerelmet gyakrabban?

Figyelt kérdés

Ha keresi aktívan(pl. társkereső) vagy ha az életre bízza és nem erőlteti viszont nyitott, nem bezárkózó?

És most nem az egyéjszakásokra gondolok, hanem a komoly, boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatokra.



2021. ápr. 24. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Ha keresi.
Ha nem keresi.
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre nem nagyon lehet egyértelmű választ adni, mert mindenkinél máshogy alakul ki.
2021. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
"Ha nem keresi" - elég értelmetlennek tűnik, ha valaki csak úgy van otthon és nem csinál semmit, akkor hirtelen megtalálja nagyobb eséllyel, mint aki keresi? Ez logikátlan!
2021. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok


Ahogy írtam erre a kérdésre nem nagyon lehet egyértelmű választ adni, mert mindenkinél máshogy alakul ki.


Kiegészítem sok esetben véletlenszerű.


Valaki csak akkor szerencsés, ha összevissza keresgél, valakinek meg meg se kell magát erőltetnie és hírtelen, azaz véletlenszerűen szerencsés.

2021. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nyitott és nem bezárkózó alatt azt értem, hogy figyeli és észreveszi a lehetőségeket. És nem otthon tesped. Így?
2021. ápr. 25. 00:43
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4.


Akkor az a kérdésem, hogy "hol" figyeli ezeket a lehetőségeket pontosan? Nem olyan egyszerű ez a kérdés, mint elsőre tűnik!

2021. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ezt úgy kell elképzelni, hogy éled az életed, dolgozol/tanulsz/hobbizol, eljársz otthonról amikor akarsz, de célirányosan nem az ismerkedés miatt lépsz ki a házból. Az "utad" során akár egy kirándulás alkalmával vagy kocsmázás, stb. alkalmával véletlenszerűen megismerhetsz új arcokat is, és lehet azok között találod meg a társadat.
2021. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy, ahogyan a 6 os írja.

Éld az életed természetesen.

Menj boltba, ide oda, intézz mindent amit kell, és egyszer csak belebotlasz, amikor nem is tervezed, amikor meg se fordul a fejedben.

Otthon ne ülj sokat, mert az nagyon ritka, hogy valaki bekopogtat, bár 10 emeletes panelba már ilyet is hallottam.


Egyik ismerősömet kifigyelte a hölgy az előtérben. Megnézte melyik postaládát nyitja ki.

Pár nappal később egy hosszú hegyes csipesszel kivette a levelet a postaládából.

Ezután fölment, becsöngetett a fiúhoz, és azt mondta, hogy a földön találta. Biztosan elejtette a postás.

Aznap este már együtt aludtak.

Aludtak????? 😄😁

2021. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!