Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megbízhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megbízható, ha minden nőt lájkolgat a facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Randizok egy sráccal, (28 évesek vagyunk mindketten) és ahogy látom, az összes csinosabb lánynál ott van a lájkja. Tudom gyerekes tálán, hogy így utánanézek, de mióta beszélgetünk is, azóta is, ha valaki új profilképet rakott ki, akkor már látom, hogy ott van. Engem zavar csak? :/ nyílván nincs még semmi, csak alakul... de így nem tudom komolyan venni.


2021. ápr. 25. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jelent gondot szerintem. Én is szoktam férfiak képét lájkolni, de nem akarok semmit az illetőtől ettől még.

Amúgy ezek a lányok közös ismerősök, vagy a srác nő ismerőseit csekkolgatod, hogy így tudod, hogy kiknek a képére reagál?

2021. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyénfüggő, engem zavarna. Nyilván ha egy két ismerősét like-olná oké, de abba gondolom nem csak a csinos nők tartoznának bele...
2021. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem van egy srác ismerősöm minden nő képét likeolja, és a nőkkel jobban kijön mint a pasikkal, de azt állítja, hogy csak megnézi a szépet, de megcsalni sosem tudná a partnerét.
2021. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát körülnéztem az ismerősei körében is már, mert a közös ismerősöknél szinte minden szebb nőnél láttam, hogy lajkolt. Aztán láttam, hogy inkább többségében ilyen szolis lányokat lájkolgat kb :D

Mert először azt tűnt fel, hogy keveset beszél messengeren. Pedig akar találkozni, csak nem ér rá... nekem így nagyon komolytalan, úgyhogy így nem akarok hülyét csinálni magamból. :/ pedig úgy megkedveltem :(

2021. ápr. 25. 14:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lájkolgatásra viszont van ideje. Én nem foglalkoznék a továbbiakban vele.
2021. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha találkozóra nincs ideje, akkor egy párkapcsolatra se nagyon lesz. Ismerkedtem már olyan srácokkal, akik nem voltak jók írásban, viszont ilyenkor általában telefonon hívtak.
2021. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is így vagyok, hogy most akkor így, hogy a fenébe lenne bizalom... meg mikor lenne idő együtt lenni?

Úgy volt, hogy ma találkozunk, de reggel óta nem is írt. -.-

2021. ápr. 25. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szolis lányomat likeol->agymosott
2021. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már most zavar, később is fog. Elég gyerekesnek tűnik ahhoz képest, hogy 28 éves.
2021. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem talalom gyanusabbnak egy lajk-szamlalo baratnonel.
2021. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!