Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megbízhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megbízható, ha minden nőt lájkolgat a facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Randizok egy sráccal, (28 évesek vagyunk mindketten) és ahogy látom, az összes csinosabb lánynál ott van a lájkja. Tudom gyerekes tálán, hogy így utánanézek, de mióta beszélgetünk is, azóta is, ha valaki új profilképet rakott ki, akkor már látom, hogy ott van. Engem zavar csak? :/ nyílván nincs még semmi, csak alakul... de így nem tudom komolyan venni.


2021. ápr. 25. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ő komolytalan, te meg túlságosan rápörögsz.
2021. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lájkolás alapvetően nem jelenti azt, hogy nem megbízható, viszont nektek eleve rossz a kapcsolat, alig akar találkozni, szerintem ez fontosabb negatívum, mint 1-2 lájk. Szerintem ne is vedd komolyan, keress tovább!
2021. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!