Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeket kérdezem randiznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kérdezem randiznál olyan férfivel akinek nincs oltási igazolvány?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most is olyannal randizok. Nem befolyásol semmit.
2021. ápr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem befolyásol.
2021. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Neked van oltási kártyád?

Nem zavar majd hogy télen nem tudtok étterembe menni?

2021. ápr. 27. 08:19
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
ez annak rossz, aki nincs beoltva. Aki be van annak mindegy.
2021. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
randiznek, ha nem azert nincs beoltva, mert kifejezetten oltasellenes es azt hiszi, hogy a billgec megcsippel minket meg hasonlo marhasagok. ha ilyen osszeeskuves elmelet hivo, nem ismerkednek vele, de onmagaban az oltas hianya nem zavar.
2021. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Tegnap kaptam az első oltást. Tehát nekem lesz oltási kártyám. De nem zavar ha neki nem lesz. Nyáron sem szoktam étterembe menni. :)
2021. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
43%
Én CSAK olyannal randiznék...
2021. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Még rengetegen nem kapták meg az első oltást sem, akik pedig már jelentkeztek oltásra. Illetve a kártyát se fénysebességgel küldik feltétlenül, nekem is majdnem egy hónapig váratott magára.

Ha ilyen okokból nincs kártyája, akkor semmi gond. Ha azért nincs, mert a Facebookon olvasta, hogy még a Jóska bácsi is megosztotta, hogy az oltástól soha többet nem fog felállni neki, meg "eGyÉbKéNt SeM tUdJa, HoGy Mi VaN bEnNe", akkor nem, de akkor nem az oltási kártya hiánya miatt.

2021. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Csak olyannal randiznék. Elvinne egy jobb étterembe, kikérném a libamájat kaviárral, hozzá egy kis Don Perinyon hogy jobban csússzon. Ő az ablakból szépen integetne és a végén adna egy kis borravalót a pincérnek :)

"by irónia"

2021. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Télen? Nem fog ez az intézkedés addig kitartani. Hosszú távon ez a kártyakéregetés nem fenntartható.

Engem nem zavarna, ha amiatt nem akar oltatni mert tard (csippelnek meg valójában méreg stb) az igen. De az se az oltás hiánya miatt, hanem mert buta mint a föld

2021. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!