Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ezen megharagudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ezen megharagudni, hogy én mehetek étterembe, ő meg nem és várjak, amíg mehetünk együtt?

Figyelt kérdés

A vírusmizéria előtt minden nap együtt jártunk kajálni, ott is ismerkedtünk meg. Én már januárban megkaptam az oltást, van is igazolványom, ő meg azon rágódik, melyiket adassa be vagy egyiket se vagy mi legyen.


Most ez a közös program ugrott, normális hogy ilyet kér, hogy várjam meg és rendeljek én is, hogy majd együtt mehessünk? Simán megharagszik, mert azt mondja, hogy én most többnek képzelem magam nála, mert van kártyám, neki meg nincs. Így is már elegem van ebből az egészből, most még ezen is veszekedni kell, hogy nem mehetünk együtt. Átesett a Covidon, de már lassan félé éve.



2021. ápr. 23. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Kamu provokáló kérdés.
2021. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha. És akkor te majd ülsz egyedül az étterembe, ő meg ül egyedül a kanapén a kajásdobozzal?
2021. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinti részen (teraszon) ehettek mindketten :)

Mi is akkor a gond?

2021. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még csak elvitelre lehet kérni kaját mindenhol. De a rendelés eddig is opció volt.
2021. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Remélem kamu, ha nem, akkor én menekülnék. (ez a többnek képzelem magam nála szöveg ez kiveri a biztosítékot)
2021. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik mehet nőgyógyászhoz, a másik meg nem, stb.

A párkapcsolat jó esetben folyamatos ismerkedés.

Ez a vita nem valami bíztató.

2021. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Hisztis pasival/csajjal nem kezdek
2021. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Kamu kérdés. Beülnél EGYEDÜL egy étterembe?
2021. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moozygoo ***** válasza:
72%

Én nem lennék együtt veled :_D

Ne akarjon már a párom mindenfelé elmenni egyedül enni mikor én csak otthon ehetek.

Velem akarjon lenni, akkor is ha az étterem, akkor is ha az otthon van.

2021. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!