Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb, ha te vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb, ha te vagy a felesége, de másról ábrándozik, vagy ha rólad ábrándozik, de nem te vagy a felesége?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ábrándozzon csak rólam. Engem nem érdekelnek a nős pacákok, van elég hal a vízben. Viszont ha megállapodtam és másra vágyik, akkor menjen a francba.
2021. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első(én is ábrándozok ryangoslingról néha), de mindkettőnél kidobnám.
2021. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Van elég hal a vízben :D

Mert akik szeretők lesznek, ők nem találnának mást...


Kérdező egy nem lennék soha. Feleség, ez tuti. Nős pasikkal volt dolgom már, zagyválhat odahaza mindent, de hogy nem szereti az száz.

De nem lennék a megcsaló sem, mert ő még magának is hazudik.


Szeretőnek lenni a legkényelmesebb, mert te tudsz mindent. Persze érzésekkel lenni szeretőnek már kényelmetlenebb. De ott meg úgyis ráunsz a játszmáira és kiteszed a szűrét

2021. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Örök dilemma, mi a jobb? Megunt feleségnek lenni, vagy elkényeztetett szertőnek? Valahol mindkettőnek meglehet az előnye, hátránya is.
2021. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igazából mindkettő rossz, de ha belegondolsz annyira nem rühelli a feleségét, sőt, valahol mélyen kötődik hozzá, azért is nem válik el, na meg annyira nem kötődik a szeretőhöz, el se veszi, csak a farka vonzza oda..


Ha választhatnék, hogy a szex miatt, vagy érzelmi alapon akarjon valaki velem lenni(választhatok is) inkább vagyok rossz kapcsolatban, mint szexkapcsolatban. Nekem utóbbi nem megy, rossz kapcsolatból meg egy idő után rosszérzés nélkül ki tudok lépni. Illetve ha a férjem nem talál vonzónak szexuálisan, 15 másik annak tart, szóval nem az én hibám.. Amíg a szeretőt nem találják alkalmas feleségnek, nem talál 15 másikat, aki elvenné..

2021. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Igazából mindkettő rossz, de ha belegondolsz annyira nem rühelli a feleségét, sőt, valahol mélyen kötődik hozzá, azért is nem válik el, na meg annyira nem kötődik a szeretőhöz, el se veszi, csak a farka vonzza oda..

" :D

Ilyet is csak nő ír :D Szeretnéd ezt hinni ugye? Nos, segítek, és elmondom, mi tartja a férfiakat a megcsalt nő mellett: a gyerek, a pénz, a rokonok, a kényelem. Remélem segítettem :D

Csak a farkára meg annyit, hogy ha már itt olvasgatsz lécci ne ignoráld már mikor tonnaszám írják le félrejáró férfiak, hogy a szívük egészen máshol van már.


"Amíg a szeretőt nem találják alkalmas feleségnek, nem talál 15 másikat, aki elvenné.."

Te ezzel magadat nyugtatod? :D Hát hány második feleség lesz szeretőből. Biztos nem találják feleségnek alkalmasnak :D Komolyan hol élsz a múlt századfordulón? Bírom az ilyen önámító nőket, akik tényleg elhiszik, hogy valaki azért lesz szerető, mert nem kell senkinek, de titkon nagyon házasodni szeretne :D Jól van :D

2021. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább rólam álmodozzon, de ilyen sosem történik. Akikről én álmodozom, azok rólam nem.
2021. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Engem még nem csaltak meg(csak ismerem ilyen férjeket), de biztos vagyok benne, hogy csak egy szerető hiheti azt(akinek beadták a férjek a szánalmas önsajnáltató szöveget), hogy csak a pénz, meg a gyerek és a kényelem, esetleg hitel miatt van az asszonnyal. Az a pasi hazajár, mosolyog, nevet, játszik, dug a feleségével, azt hazudja neki, hogy szereti, megpuszilja, átöleli, együtt mennek programokra, együtt járnak össze a barátaikkal, majd lelép és azt hazudja a szeretőnek, hogy ő az, aki igazán ismeri és igazán szereti, mert más, mint az otthoni(amúgy csinos és jófej) felesége.


Tudom, én is megvetem a pasi barátom azért, amit csinál, szerintem sokszor ő is elhiszi a hazugságait, hogy felmentse magát, de a neje egy cuki, szép, fiatal, vékony, gondoskodó, apró ajándékok, anál szex, de kell neki mellé a 22 éves fiatal, naiv csaj, aki azt hiszi megmenti őt, egyszerűen élvezi, hogy felnéz rá, hogy fiatal és hibátlan..


Ez a rohadt nagy igazság, amit én ismerek, az így fest. 50x leírja a szeretőnek, hogy szereti, hogy milyen szép a teste, hogy mennyire cuki a zokni, amit kapott tőle, hogy egész nap rágondol, de játszik a gyerekeivel vigyorogva, szexel a feleségével, bókol a feleségének, kimutatja a szeretetét.. az ilyen férfiak egyszerűen kétszínűek. Lehet igazából egy szociopata és egyiket sem szereti, de mindkettőnél úgy tesz. Bár nem tudom, mikor húsvétkor csokit kerestek a gyerekekkel, akkor halál boldognak látszottak, utána csókolta a feleségét, és akkor is.


Amit én látok, hogy a szeretők meg vannak vezetve, otthon meg minden ugyanúgy van, mint eddig.

2021. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Lényeg, hogy a férfiak romlottak és megbízhatatlanok, egy dolog van, amiben esetleg hasznuk lehet, az az érdekkapcsolat, vagy az előre letárgyalt szexkapcsolat. A többi a mesekönyvekben van.
2021. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ugyan, feleséget is ismerek, aki csalja a párját, ráadásul annak a legjobb barátjával! Egyáltalán nem romlottabbak a férfiak a nőknél!


Ott se a pénz hitel meg akármi miatt maradnak együtt, hanem mert kijönnek egymással, élvezik egymás társaságát, kellemesen élnek együtt, egy két vita meg lapos, uncsi házasélet, kellemesen kikapcsolódik a szeretővel. Annyi a különbség, hogy a pasi örül, ha dugnak vele, neki nem kell behazudni, hogy szereti, egy két szép szó és hercegnőként kezeli őt a szeretője.. Egyébként valamennyire kedveli a szeretőt is, csak nem annyira, mint a férjét.


Házasság..

2021. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!