Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek nem számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nem számít, ha egy villanykörtét se tud lecserélni csak gazdag és jóképű legyen a pasi?

Figyelt kérdés
Persze legyen egy férfi anyagilag stabil, ne keressen nálam kevesebbet, de szerintem nem férfias, ha alapvető lakás/ház körüli teendőkhöz már szakembert kell neki hívni.
2021. ápr. 27. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy kortet kicserek en is. Persze jo ha valamennyire ert a dolgokhoz, de ha pl vizszsereleshez nem, akkor nem varom el a paromtol h stresszelje magat ezzal hogy neki kell benazni vele. Akkor mar keressÜNK annyit hogy meg tudjuk engedni magunknak. Vagy tipic a villanyszerelessel ganyolasok, aztan lehet orulni ha nagypapit nem csapta meg az aram. Kossz akkor inkabb jobb kifizetni. Persze ha piti dologrol van szó bosszantó lehet mindenert hívni valakit, de ez nem feltetlen jelenti hogy penzes pasi az illeto es azert kell. Szamtalan eset van amikor siman nem tudja megcsinalni, de nem is penzes.Nem szeretem az altalanositast, mert attol h penzes valaki, meg tud csinalni haz koruli dolgokat, max amit nem tud azt meg tudja csinaltatni massal, mig aki nagyon nem teheti meg,az vagy osszekinlodik maga valamit vagy gyujtoget meg.
2021. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Es igen 9esnek igaza van sokszor hosszu tavon tobbe kerul, vagy nezheted evekig, vagy tovabb a takolmanyt.
2021. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen!


Miért adnák lejjebb? Megtehetik, hogy gazdag és jóképű pasit válasszanak. És azt is fognak választani. De ha nem is jóképű legalább gazdag legyen.


Megtehetik , ezért meg is fogják tenni.

2021. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok kettőnk közül a barkácsolósabb, így ha valamit ő nem tud megcsinálni, akkor megcsinálom én, ha én se tudom, akkor hívnék szakember. Nem várok el tőle olyat, amit én sem tudok megcsinálni.

Sokat el tud egyébként tökölődni egy villanykörte kicserélésén, de ez legyen a legnagyobb bajom. Azt kifejezetten díjazom, hogy a nagyobb munkákat inkább szakemberre bízza, nem akar mindent rossz minőségben megbarkácsolni.

2021. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a tudás/képesség hiánya lehet a "baj". Én pl nem fogok tíz meg százezrekért fúrógépet meg szerszámokat venni, hogy 10 évente 1x felfúrjak egy karnist, közben meg foglalja a helyet meg fogja a port egy sarokban.
2021. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem egyetlen nő sem kérdezte, hogy ki tudok-e festeni, vagy csempézni egy fürdőszobát, vagy, hogy mennyit keresek.


Egyébként tudok, és általában egészen jól, néha még nagyon is jól


De ezek nem szerelmi témák.

2021. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!