Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire peches,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire peches, ha más ennyire szerencsés? Elsősorban magánélti kérdés, de a leírásban már nem csak a párkapcsolat a téma.

Figyelt kérdés

Tudom, nem szép dolog az irigység, de én most mégis irigy vagyok... Nagyon. És baromira elegem van. Panaszkodás következik.


Szívok a szarabbnál szarabb kapcsolatokkal. Van egy nő, persze én is nő vagyok, de erre a bizonyos valakire vagyok irigy. Nem tőle sajnálom a boldogságát, hanem magamnak is ugyanolyat akarok, ez azért jobb fajta irigység szerintem, mint az, hogy ha nekem szar, másnak is legyen szar. Mert én neki nem kívánok rosszat. Magamnak kívánok hasonlóan jót.


Elegem van tényleg, mint írtam, csak szívok igazi lúzer pasikkal, szar kapcsolatokkal, félresikló ismerkedésekkel, pocsék randikkal. Erre a nőre tényleg irigy vagyok, és nem csak a magánéletére, hanem kb. az egész életére. Pedig jól ismerem, tudom, hogy neki se fenékig tejfel az élet, meg tudom, átment már nehéz időkön, de nem érdekel. Most boldog, és az álom életemet éli, én meg itt szívok.


Kezdjük akkor a magánélettel, egy álom a pasija. Úgy képzeljétek el, magas, jóképű (tudom ez elég szubjektív, kinek mi a jóképű, de naradjunk abban, nem kell szegyenkeznie), szalkásan izmos, nagyon intelligens, nagyon rendes ember. Romantikus, hűséges, nem piál, nem csajozik, nem felejti el felköszönteni, családcentrikus, stb. Minden olyan karakterisztikát megtestesít, amit én keresek egy férfiben. Boldog kapcsolatban vannak évek óta.


Szép helyen élnek KÜLFÖLDÖN, én mindig is külföldre vágytam, de itt rohadok, gyáva vagyok és lúzer, nem merek lépni. Egyedül biztos nem. Van egy kutyájuk, az is olyan cuki és szép hogy belehalsz. Kirándulni járnak az Alpokba, olyan tájakat látnak, ami bármely filmben, videóklipben vagy könyvben megállná a helyét. Imádok kirándulni, de nekem csak a magyar dombok jutnak. Nem akarom ezzel leszólni Magyarországot, itt is van szép, meg Erdély is szép, de lenyűgöznek a magas hegységek, és bizony sok mindent megadnék érte, ha én is akár minden héten kirándulhatnék 2000 m körüli magasságba. Értitek, meg fognak házasodni, gyerkeik lesznek pár éven belül, és úgyis tudom, álomesküvő lesz, meg álomgyerekek, én meg örülök, ha összejön egy randi egy udvarias férfival... Annyira más szinten mozgunk...


Már azt fontolom, hogy megszakítom vele minden kapcsolatom, mert így folyton hasonlítgatom magam. De azt is tudom, nem bírnám ki nélküle, tudni akarom, mi van vele, látni akarom a fotóit, stb. Ez van, érdekel. Említettem a kutyát fentebb, tudjátok mióta akarok kutyát? Ezer éve, úgy érzem. Nagyon régóta, és mégsincs, mert szintén félek vállalni, félek nem adnám meg neki ami kell, félek elköteleződni, hogy minden nap 1 óra séta, kire bízom ha végre összejön egy utazás... Elegem van. Se pasi, se külföld, se kutya, se boldogság, pedig ezekre vágyom. Neki mindez megvan, és a túrázást kihagytam. Imadok túrázni. Ha valaki a sportról kérdez, rávágom hogy túra, és kész. Engem más sport nem érdekel. Budapesten lakok, még itt a betondzsubgelben is mindig sétálok a tömegközlekedés helyett.


2021. ápr. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán keresel...es nem adod fel, neked is sikerulhet. 16 eves koromtol randiztam 29 éves koromig....mire megtalaltam azt, akire vágytam
2021. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, szerintem a legtobb ember erre vagyik amire te is: stabil jol mukodo parkapcsolat es boldogsag (utazas, kisallat, kit mi tesz boldogga), viszont egyiknek nem kell kizarnia a masikat, ne varj a “tokeletes alompasira” mielott belevagsz a celjaid eleresebe, hanem kezd el megvalositani az almaidat, a tobbi is jon majd!


En egyedul koltoztem kulfoldre fiatalon, pont azert mert imadok utazni es uj helyre vagytam, majd elkezdtem utazgatni baratnokkel, ismerosokkel, es most a szerelem is ram talalt. Ebbol azt akarom kihozni, ha nem leptem volna evekkel ezelott, meg en is a betondzsungelben laknek es jopar helyen nem jartam volna a vilagban, amiket egyedul is el tudtam erni, nem kell az utazashoz/turazashoz/kulfoldi elethez parkapcsolat.


Azt irtad magadnak szeretnel hasonlo jot, nem megbantani akarlak de szerintem addig nem fogsz tudni elvezni aprobb oromoket, amig ezt az irigyseget nem engeded el. Hirtelen egyik naprol a masikra nem lesz olyan eleted, ez lehetetlen, de elkezdhetsz dolgozni rajta, hogy jobb legyen.

2021. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Így jár az aki tökéletes férfira ácsingózik amikor ő maga egy "gyáva lúzer".


Normális férfiakkal szóba se állsz, a fölötted állókat meg taszítani fogják a gold digger elvárásaid, amit nekik kellene megteremteni a számodra. (mert ugye önerőből csak pesten sétálgatásra vagy képes)


A saját irigységed, válogatásod és gyávaságod rabja vagy. Kicsit változtatni kellene a hozzáállásodon, kompromisszumokat kötni és akkor minden rendben lenne.


Vaaagy hallgass a médiára és az itteni nőkre és várd a tökéletes férfit mert az neked jár.

2021. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor ezekből mi az amit te is megkaphatnál, ha ráncba szednéd magad?

Külföld

Hegy

Kutya.


Sztori vége.

Akarod, vagy nem? Ha akarod, akkor vágj bele. Ha nem, akkor meg ne nyafogj.


Elhiszem hogy félsz, de a bátorság nem a félelem hiánya, hanem a félelem legyőzése. Ha meg nem elég fontos a külföld, hegy, kutya ahhoz hogy tegyél érte, akkor sírni sem éri meg utána.

2021. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lennél lúzer, ha mind a szerencsén múlna, de ebből csak a jó pasihoz kell. Abból mondjuk nagyon kevés van, szóval neked és az összes többi nőnek nagyobb esélye van rá, hogy nem lesz, mint, hogy igen. De az összes többi rajtad múlik. Az irigykedésbe fektetett energiát inkább használd arra, hogy megvalósítod az álmaid. Egy kutya? Ne viccelj. Kell, vagy nem kell? Ha kell, akkor teremtsd meg hozzá a feltételeket és kész is.
2021. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!