Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves pasiként egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves pasiként egyedül menni nyaralni, utazni nagy élmény? Ha már párunk nincs és haverok sincsenek és az itt feltett kérdésre, miszerint nem-e jönne valaki, valakik velem, erre is kb 4 ember reagált, hogy NEM?

Figyelt kérdés
Ha már nincsenek kedves emberek, akkor maradok magamnak kedves. Pedig bárkit szívesen láttam volna, aki jön vagy megy nyaralni, akár társaság, akár egyedül, akár fiú, akár lány az illető? Ilyen nagy kérés ez?
2014. júl. 7. 12:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2014. júl. 7. 12:24
 2/13 ktk312 ***** válasza:
Gonoldkodj már kcisit, ki menne el egy ismeretlennel, ha még igazat is mondasz, mindenkit így neveltek, hogy ismeretlennel nem állunk szóba xd
2014. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ktk312 ***** válasza:
Mellesleg szívesen elmennék veled xd úgy se tudok idén elmenni xd
2014. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pénzem nyaralni menni. :)
2014. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagy baj, más országokban szeretik a becsületes idegeneket. Emberszeretőek. Amúgy meg nem ártok senkinek, talpig becsületes vagyok. De ha esélyt sem adnak, hogy ezt meg lehessen mutatni, az mások kicsinyessége és sekélyessége.
2014. júl. 7. 12:29
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem van 70 ezer ft e célból, de csak ide a Balcsira vagy a Velencei-tóra. Csak én nem ismerek azokat a környékeket, de ha valaki igen és menne, ahhoz csapódnék. Strandbelépőt, piát (ha iszik keveset), azt fizetném neki, akár, ha megengedi és nem lehúzós alak. Tehát neki olcsóbban kijönne minden. Visszafelé nem várok el semmit, önzetlen vagyok.
2014. júl. 7. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
menj el, és ott majd lesz vmi... de azért gondolj bele, h egy idegennel nem szivesen megy el az ember. és miért nincsenek barátaid?
2014. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez csak ilyen magyar szokas, h csordaban jarnak az emberek nyaralni, mint a marhak, m egyedul nincs eleg onbizalmuk. A kulfoldiek rendszeresen utaznak egyedul...mondjuk nem a Balcsira meg Velencere, hanem Thaifoldre, Indoneziaba, Del-Amerikaba, Afrikaba stb. Ezeken a helyeken rohadt jol lehet ismerkedni - mmint idegenekkel, akik szinten egyedul uitazgatnak es lehet "csapodni" hozzajuk bulizni, varost nezni stb.


Ettol meg nem lesz lúzer az ember, ha eppen nem akad allando utastarsa. Az en parom is utazott egyedul, amikor nem volt senkije, es nem azert, m annyira gaz csavo, hanem, m eppen nem volt, aki velemenjen. A lengyel baratnom is egyedul utazott nyaralni Marokkoba, m most epp szingli, es rohadt jol erezte magat...Ugyh nincs ebben semmi :)

2014. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nincsenek, nem tudok kapcsolatokat teremteni. Nem vagyok nagy dumás, keveset mozdulok ki otthonról.
2014. júl. 7. 12:38
 10/13 A kérdező kommentje:
Annyira sajnos nem tökéletes a nyelvtudásom, hogy egy vadidegen országban minden bonyodalom nélkül feltaláljam magamat. De persze van megfelelő intelligenciám, de egyedül tényleg nem jó menni. Csak jelentkező nincs, hiába tettem már fel ezt a kérdést itt tegnap, meg pár hete is. Senki nem akar menni. Fura na ez nekem.
2014. júl. 7. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!