Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak velem szórakozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak velem szórakozik?

Figyelt kérdés
Előfordult már hogy az exem szakítás után rám írt, bejelölt ismerősnek kamu nevekről. A kapcsolatunk alatt sem becsült, átvert különböző módokon, de a felesége odáig van érte, szerinte ő a legcsodálatosabb férj, és apa, sok képen boldogan pózolnak egymással, és a közös gyerekükkel.
2021. ápr. 28. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért szórakozik veled, mert tudja hogy te erre vevő vagy. Vissza fogsz neki írni, reagálni fogsz a cselekedeteire.

Sajnos nekem is volt ilyen “hódolóm” aki el se mondta volna, hogy nem szingli, utolsó pillanatban derült ki mikor léptem volna. Azután 600 fiókkal zaklatott, hivogatott folyamatosan csomó számról. Számokat tiltottam, először a fiókokat is, aztán max megkérdeztem hogy “miért jelöltél?” És akkor nem tudott mit mondani kb sose. Utána párszor még próbált jelölni, de semmit nem reagáltam (se elfogadás, se törlés, se tiltás) és abbahagyta.

2021. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert hagyod, mert reagálsz. Szó nélkül tiltani kell minden próbálkozást és kész. Az is sokat elmond rólad, hogy itt vergődsz és kérdezed meg ugyanazt naponta kétszer amióta kidobott, meg a facebookját nézegeted állandóan és képben vagy az életével.
2021. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
hanyszor kerdezed meg ezt meg?!! te se vagy jobb.
2021. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egy szót se írok neki vissza, szoktam is tiltani egyből is.
2021. ápr. 28. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
És a mostani pasid mit szól hozzá, hogy még mindig az exen kattogsz? Vagy ő is rájött, hogy milyen vagy valójában és ő is kivágott már? :D
2021. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked meg szerintem még dolgod se volt nővel, hanem itt éled az életed, úgy hogy lekoccolhatsz.
2021. ápr. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!