Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szórakozik velem az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem az exem?

Figyelt kérdés
Gondolt egyet pár napja írt, fel is hívott mint ha tegnap beszéltünk volna utoljára. Jelenleg neki van kapcsolata nekem nincs, és nem is igazán akarok így kicsit visza fogtam magam a trecselesben mivel nem akarok én ki jönni roszul más miatt. Ezt is köztem vele. Annyit mondott bármikor iratok neki mert csak ő keres. Mondom jó írok én is. Semmi reakció. Most rá kérdeztem, hogy mire jó ez szórakozik e csak, ismét semmi reakció. Mire jó ez? Unatkozik? Egyáltalán minek keresett mert elvileg sokat vagyok. Az eszében. N30
2021. ápr. 24. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tartalékba akar tartani egy pár kósza numerára mikor a nője nem ér rá. Ennyi a történet
2021. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért szórakozik? Sok esze van köszi a segítséged!
2021. ápr. 24. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Unkorrekt köcsög, veled is és a jelenlegivel is. Tiltsd le!
2021. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most én is el kezdtem szórakozni vele hátha észre veszi magát... De nem sok esélyt látok rá. A kis csajjal igen, vele elég szemét módon viselkedik az meg fülig szerelmes bele.
2021. ápr. 24. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mindent meg kellene szakítanod vele, mert amíg csak figyelsz rá és foglalkozol vele addig ő csak azt látja, hogy még kellhet neked..
2021. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 kedves tőled, de nem nekem már nem kell!
2021. ápr. 24. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!