Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit láthat bennem ez a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit láthat bennem ez a lány, vajon tényleg tetszem neki vagy csak szórakozik? 25F

Figyelt kérdés
Egy elég ronda férfi vagyok (az arcom kimondottan ronda, testalkatom pedig magas és vékony), nagyon keveset keresek és szinte semmi tapasztalatom nincs a nők terén. Pár hete viszont egy fiatalabb és meglehetősen csinos, szép lány kezdeményezett nálam, rövid beszélgetés után bejelölt fb-n és azóta egész sokat beszélgetünk szinte minden nap (találkoztunk is már azóta de még nem volt semmi). Én arra hajlok hogy őszinte velem szemben, de mi van ha csak szórakozik? Én nem tudom elképzelni mit láthat bennem, én csúnya vagyok és csóró, ő pedig gyönyörű és csinos, egyetemre jár és nagyon jól állnak anyagilag.
2021. febr. 21. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb korban nem annyira szempont, hogy ki hogy keres.

Örülj, hogy érdeklődik, légy vele figyelmes, kedves, udvarolj, hódítsd meg, lègy boldog!

2021. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy jol allnak anyagilag? amugy lehet, nem is olyan szep lany, mint hiszed, te meg nem vagy annyira csunya. azt meg valoszinu, vegkepp nem tudja, h csoro vagy, de mivel egy egyetemistanak 0 keresete van altalaban vagy csak nagyon minimalis, te meg feltetelezem, felnott emberkent csak dolgozol, valoszinu igy is tobbet keresel, mint o.
2021. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy jól állnak mert már saját lakása és kocsija van (szüleitől kapta de akkor is). Tudja hogy csóró vagyok, tudja mennyit keresek és azt is hogy még szüleimmel élek. Szóval emiatt is érthetetlen számomra is az egész. Ő pedig tényleg kimondottan csinos, magas, sportos alkat, nagyon szép az arca is. Én meg kimondottan ronda vagyok.
2021. febr. 21. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
És? Inkább összeállsz egy rondasággal, csak mert nincs önbizalmad? Vágd már pofán magad!
2021. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes és okos legyél.Ne kell kételkedni magadban.Akkor valószínű hogy elveszíted.Légy figyelmes,kedves és őszinte.Ezzel nem veszíthetsz semmit.Lehet hogy talált benned valamit ami fontos neki.Fiatal vagy még ,változhat a külsőd a kereseted,ezek a dolgok nem állandóak.Szerintem ezt ő előbb megértette mint te.Legyél magabiztos de ne egoista.
2021. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A bizonytalanságoddal fogod elcseszni.
2021. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy a kinézet változik.Ezzel ne foglalkozz.A kapcsolatotok az amire most gondolnod kell.
2021. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!