Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya nők, veletek is ridegeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nők, veletek is ridegebbek a férfiak általánosságban?

Figyelt kérdés

Sokszor kifejezetten lekezelőnek érzem, ahogy például boltban vagy ügyintézéskor viselkednek velem a férfi dolgozók. A maszkos időszak előtt még feltűnőbb volt, de azért most is érzékelem. Nagyon ritkán fordul elő az is, hogy előreengednek, tartják nekem az ajtót stb.

Más nem érzi magát emiatt megalázva? Ha valaki ronda, az emberileg is kevesebbet ér?


2021. ápr. 28. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ismerem ezt az érzést, én leginkább úgy fogalmaznám meg, hogy láthatatlan vagyok, akár sorban állok, akár az utcán megyek, akár valahol ügyet intézek, nem vesznek emberszámba, mintha nem is látnának, nem is léteznék. És ahogy írtad is, mióta maszkviselés van, érdekes módon többen megnézik az alakom, és több kedvességet tapasztalok.
2021. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én akkor kaptam bunkóságot amikor meghíztam, na akkor a férfiak pl. szülőiértekezleten is látványosan inkább máshova ültek vagy elhúzódtak és igyekeztek nem felvenni a szemkontaktust, vagy nem segíteni stb. meg ahogy öregszem is ez van, egy fiatal szép nőnek egybőr ugranak, az idősnek meg nem
2021. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem vettem észre. Többségük normális.
2021. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerem ezt a láthatatlan, levegő érzést. Engem sem vesznek emberszámba, sőt, amiket visszahallottam innen-onnan, olyan negatív tulajdonságokkal ruháznak fel, amikkel nem rendelkezem. Sosem bántok senkit, csak ronda vagyok, de ártalmatlan. Mégis azt képzelik és beszélik, hogy rossziindulatú vagyok, meg gonosz, már úgy ránézésre. Nem tudom miért van ez, mert ránézni se merek igazán másokra, nem hogy még beszólni valamit.
2021. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi ebben a különös? Mindenki szívesebben van egy szép, fiatal ember társaságában.
2021. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Habár én nem vagyok csúnya, én ezt akkor éreztem, amikor összeomlott az életem, és a depresszió és kilátástalanság ellen az evésbe menekültem, és nagyon meghíztam, majdnem kétszer akkora lettem.

Aztán másfél év alatt leadtam a felesleg nagy részét, és érezhetően kedvesebbek velem a ferfiak, barátságosabbak. Ez tényleg nem igazságos.

26N

2021. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Mert mintha fordítva nem így működne a dolog 😀

Sokkal kedvesebbek, közvetlenebbek a nők egy jóképű férfival.

Teljesen másképp viselkednek egy rondàval: ignoràljàk, elutasítóak vele.

2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Most komolyan le vagyok pontozva, mert más a tapasztalatom?


Akkora dagadt disznó voltam, mint a ház, 37 körüli BMI-vel, és akik genyók voltak velem, többségében optikailag hozzám illő, vagy nagyon csúnya férfiak voltak. Gondolom, tisztában voltak vele, hogy én vagyok a szintjük, nem a Palvin Barbi, és ezért utáltak.


De az izmos, helyes férfiak mindig kedvesek voltak. Nem, nem nőként bántak velem, miért is tették volna, nem néztem ki jól. De emberként beszéltek hozzám, viszonozták a mosolyt, segítőkészek voltak.

2021. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!