Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, a csinos jelzőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a csinos jelzőt általánosságban is használjátok?

Figyelt kérdés
Eddig azt tapasztaltam, hogy a csinos jelzőt a férfiak általánosságban használják a nőre, csak ez nem annyira közvetlen, mint a szép mondjuk, így nagyobb biztonsággal mondják. Azokra az esetekre gondolok, mikor egyértelműen nem a ruházat miatt mondják, mert csak egy sima farmer, pulcsi kombóban van a nő, vagy többször mondják neki, nem egyszeri alkalommal, mikor feltűnően kirittyenti magát. Ti mit gondoltok erről?
2021. ápr. 17. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Azt gondolom erről, hogy a csinos, szép, stb jelzőket mindig a nőre értem és nem a ruhájára, kiegészítőire.

Tőlem lehet egy kitérdelt melegítőben is egy szép nő, akkor is szép és akkor is megdicsérhetem az isten szobrász művészetét.

Egy kikent kifent trampli pedig inkább egy bohócra hasonlít, nem egy szép nőre.

Nagyon ritkán pedig szimplán udvariasságból is mondtam.

2021. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Többnyire az előnyös külsővel rendelkező csajokra szoktam mondani. De itt a lényeg azon van, hogy ki kérdezi / mi a szitu?

Mármint, ha egy harmadik személy pl: ismerősöm kérdezi, hogy mi a véleményem a barátnőjéről, akkor mondhatom, hogy csinos a barátnője. Ezzel nem bántok meg senkit, még ha nem is tartom amúgy szépnek a csajszit.

Viszont, ha látok egy csajt és csak úgy magamtól rámondom, hogy csinos / csini, akkor azt úgy is gondolom.

2021. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld.:)

Azokról az esetekről van szó, amikor a férfi nem kényszer hatására mond valamit, hanem magától jegyzi meg a nőnek és nem harmadik személynek.

2021. ápr. 17. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Valszeg arra hogy van derekea feneke meg melle. Jo bige. Csak udvarias.
2021. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen használom teljes álatalánosságban is.


Magyarul...olyanra is mondom akivel én nem jönnék össze de annak ellenére igényes szépen fel van öltözve

2021. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: Az általánosságbant én nem így értettem...
2021. ápr. 17. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Off: csak kiváncsi vagyok a válaszokra.


Nekem is gyakran mondják ezt, de szerintem az alakomra. Elég vékony vagyok nagy mellekkel, homokóra alkatom van. Nőktől is hallottam már. Egyik szituban sem számított a ruha.

2021. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Én is vékony vagyok, viszont nincs mellem, nem hiszem, hogy az alakomra mondják. Amiatt inkább beszólni szoktak.
2021. ápr. 18. 06:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor már én se tudom mire értik 😅
2021. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nincs melled" az a legkisebb probléma.


Attól még lehet jó alakod, szép arcod, úgy összességében megnyerő fejed.


Mindenki össze vissza beszél amúgy arról, hogy "vékony" nem mindegy ki mit gondol annak. A vékony számomra azt jelenti, hogy jól néz ki, nem csontsovány, hanem egészségesen vékony nincs felesleg.


Vannak akik szerint a következők már túl vékonyak, de sokak szerint a legjobb.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!