Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Én heteró nőként, transznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Én heteró nőként, transznemű férfival vagyok együtt, akkor még heteró vagyok? Vagy akkor Én már LMBTQ tag vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ezekben annyira otthon :) .

2021. ápr. 28. 18:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik ebbe benne vannak
2021. ápr. 28. 19:03
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy LMBTQ tag. Ha az a transz elég hihetően férfivá van alakulva (pláne ha nem is tudtad, hogy az, mikor megtetszett), akkor nyilvánvalóan neked nincs orientációs másságod, meg gondolom, egyéb másságod se. Tehát biológiai értelemben nem tartozol oda, és pont. Viszont társadalmi-politikai értelemben mégis csak bevontad magad ebbe a csoportba, és hiába, mások rád fogják sütni. Ez pont olyan, mikor egy nem zsidó sokat mozog zsidó körökben, kiáll mellettük, stb, azt mondják rá, hogy "kriptozsidó", akkor is, ha tényleg nem az semmilyen ágról sem.


Persze ha direkt mozgatta fantáziád, hogy az illető netán kicsit nőiesebb a kelletténél bármilyen téren is, mégse 100%-ig olyan, mint egy férfi, akkor azért neked is van némi elhajlásod, ezt te tudod magadról megítélni, nem mi.

2021. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem viszont az vagy, hiszen képes vagy vonzódni egy transz férfihoz, mint férfihoz, független a külsejétől, annak tudatában, hogy nőnek született, tehát valamilyen másságod van(bocsánat, nekem és a világ 90%ának nem menne ezt elfogadni). Pláne ha transz férfi, nem is tudom, hogy férfiaknál milyen nemiszerv műtet csinálnak, ha egyáltalán csinálnak. Ha női nemiszerve van még, akkor mindenképp, de az én szempontomból akkor is, ha megválasztják a MR. világszépének.
2021. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem mindegy, hogy milyen betűvel lehet jelölni téged? Nővel szexelsz, ez a lényeg.
2021. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy mi az lmbtqxyz+- közösség hivatalos álláspontja, de nem vagy heteto.

Egy transz férfi az átalakulása egyik pontján sem olyan, mint egy biológiai férfi, pláne ha nem csináltatott semmit magával ott lent..

2021. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Aki nő és férfit szeret, az heteroszexuális.

A párod az LMBTQ közösség tagja, mivel ő egy transznemű férfi.

Ő szintén heteroszexuális, mivel férfiként egy nőt szeret.

Te heteroszexuális cisz nőként nem vagy az LMBTQ közösség tagja. (Kivéve ha az általad már leírtakon kívül mást is figyelembe kellene venni ennek megállapításához, pl. vonzódnál a nőkhöz is.)


Mindezt nem befolyásolja, hogy a párod milyen fázisában van a transzneműségének, milyen neműnek néz ki, volt-e vagy lesz-e valaha operációja, hormonkezelése, stb.


Nem vagyok LMBTQ tag, de napi szinten benne vagyok a témában, több LMBTQ emberrel tartom a kapcsolatot és az átlagnál tájékozottabbnak tartom magam. A leírtakat a felhasznált fogalmak definíciója határozza meg, nem az, hogy ki mit gondol róluk, milyen ideológiát vall magáénak.

2021. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó, mit gondolsz, mi az a vonzódás? Mert szerintem az, hogy szexuálisan kívánja. Nem a lelki része! Ha szerelmes is(ez a lelki része) a transz férfiba, hetero nőként nem tudna vele együtt lenni, mert nem gerjed, nem vonzódik a női testére! Ha pedig mégis, akkor nem hetero. Hetero nőként mondom, hogyha bármelyik exemre utólag nőtt volna egy punci, biztosan nem nyúltam volna hozzá szexuálisan. Szerelmes lettem volna, mert azt a személyisége váltotta ki, de egyszerűen valami gátol abban, hogy női nemiszervre gerjedjek.


Aki női testtel folytat szexuális kapcsolatot, az nem hetero! Akkor se, ha egy férfi elméje van a női testben!

2021. ápr. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudlak érteni, ez nagyon sok emberben ugyanígy felmerül. De pont emiatt írtam, hogy az említett fogalmak definíciója kötött. Az angol nyelvű wikipédia picit gazdagabban ír mint a magyar, ott jobban érthető talán.
2021. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

Szia!


Már nagyon sok hasonló kérdés látott napvilágot itt a gyk-n.

Neked is csak annyit tudok írni mint a többieknek.

Férfiként tekintesz rá? Férfiként fogadod el? Ha igen akkor ez egy abszolút hetero vonzalom a részedről.

De egyébként fontos ez? Mármint az hogy ki miként tekint rád és rátok. Boldog vagy vele? Te is boldoggá tudod tenni? Ha igen akkor csak ez számít, nem pedig az hogy ki mit mond rólatok.

Sok boldogságot nektek.


Niki

2021. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os teljesmértékben jól mondja.
2021. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!