Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha Ellen (Elliot) Page transzn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Ellen (Elliot) Page transznemű és ezentúl férfiként fog élni, akkor a leszbikus Emma Portner hogyan fog leszbikusként egy "férfival" élni?

Figyelt kérdés
Elméletileg a transz "férfi" teljes értékű férfi. És nemváltó műtéte is lesz, vagyis szerszáma lesz. Tehát ha egy leszbikus nő együtt lesz egy férfiidentitású és férfias külsejű, farokkal rendelkező személlyel akkor ezentúl hogy lehet leszbikus?Vagyis eddig sem volt az?

2020. dec. 2. 06:15
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%

Ezen én is sokat gondolkodtam már. Fogalmam nincs.


Ha magamból indulok ki, én nem tudnék együtt maradni transzneművel, mivel a nők vonzanak.


De lehet, hogy van olyan csak, aki akár biszex vagy nyitottabb, vagy annyira szereti az adott személyt, hogy (szerintem ideig-óráig tud ez működni csak) nem érdekli, milyen nemű az adott személy. Mindenesetre a kérdés jó.

2020. dec. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
69%
Ez már ilyen 300IQ-s kérdés,már senki se tudja mik ezek.
2020. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Igen, azért furcsállom, mert mindig hajtogatják, hogy a transznemű "férfi" is teljes értékű férfi, hiába nőnek született. Mert ugye férfi tudat, nemváltás után már "férfi"testben, legalábbis férfias testben.


Na de a leszbikusok meg elvileg csakis és kizárólag nőkhöz tudnak vonzódni/szexelni. Na így "férfi" tulajdonságokkal rendelkező, a műtét után férfias testű személlyel kellesz szexelniük,akinek fatok is lesz műtve. Tehát "heterókká" kell válniuk.


Ez a "nyitottság" elmélet ez hamis, ilyen nincs. Ha meg a személybe szerelmes nemtől függetlenül, akkor elvileg férfiakba is beleszerethetnek leszbikusok, mint "személyekbe"?🤔🤨


Ez mindenképp üti azt, hogy a leszbikusság vele született és megmásíthatalan, ez inkább azt erősíti, hogy a leszbikusság egy döntés.

2020. dec. 2. 08:16
 4/46 anonim ***** válasza:
63%
Vagy azt erősíti, hogy van aki szarik a címkékre. De amelyik neked kényelmesebb, nyilván kielégítő érzés lehet mások szexualitásán lovagolni.
2020. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
74%
Azt erősíti, hogy az illető sosem volt leszbikus.
2020. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
Ezen is elgondolkodtam már nem egyszer, meg tegnap a hír kapcsán is. Én sem tudok rá választ adni, talán valaki igen, aki ilyen helyzetben van/volt. Nem ők az első leszbikus pár egyébként, ahol az egyik fél nemet vált.
2020. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
68%
Ez teljesen magánügy, az emberi szexualitás eléggé fluid meg folyamatosan alakul.
2020. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
Én épp mostanában fedezgetem fel, hogy leszbikusként talán inkább non-binarynak érzem magam, tehát nem tudom magam 100%-ban nőként meghatározni, de nem szeretnék nemet váltani, sem nevet. Már csak azért sem, mert egyébként a nemiszervemtől semmiképp sem szeretnék megválni. Ettől függetlenül van bennem időnként némi feszültség ezzel kapcsolatban, szóval nem olyan egyszerű egy ilyen szitu, és az még nehezebb lehet, hogy egy ilyen ismert ember ezt így felvállalja.
2020. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos én még nem láttam olyat, hogy ilyen esetben a pár együtt marad hosszú távon. Kivéve persze ha a leszbikus fél valójában biszex.

Nehéz lehet ez nekik is, remélem meg tudják oldani, hogy mindketten boldogok legyenek.


Egyébként többször láttam már, hogy önmagát leszbikusnak/melegnek hitt személy idővel rájön, hogy valójában transznemű. Talán ha jobban tájékozottak lennénk ilyen téren, akkor könnyebben és előbb magára találna ilyen téren mindenki.

2020. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
98%
Ettől még a leszbikusság nem egy döntés. :D Szinte biztosan szétmennek, mint nemváltáskor kb. minden pár, pár év vagy pár hónap kérdése. És pont azért, mert a leszbikusság nem döntés, hanem ha egyszer nőkhöz vonzódik valaki, akkor nőkhöz vonzódik. A kérdés bennem inkább az, hogy Emma Portner leszbikus-e valóban, mert erről így semmit nem találtam.
2020. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!