Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Én heteró nőként, transznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Én heteró nőként, transznemű férfival vagyok együtt, akkor még heteró vagyok? Vagy akkor Én már LMBTQ tag vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ezekben annyira otthon :) .

2021. ápr. 28. 18:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
16%

A szexualitás nem a gender identitáson múlik, hanem a az illető testén. Ezt letagadni minden leszbikus és biszexuális nő arcon köpése, akinek valaha is szenvednie kellett a szexualitása miatt. Igen, akkor is, ha manapság a transznemű emberek tévképzeteinek komolyan vétele az első számú prioritás.


Ha csak annyiból állt volna a heteroszexualitas, hogy nőként egy férfi identitású biológiai nővel voltál együtt, akkor nem lett volna lobotómiára küldve egy leszbikus sem 60 éve, manapság pedig nem küldenék a leszbikus tiniket átnevelő táborokba.


Hogy a francba működne egyáltalán a gender identitás alapú vonzalom? Ha vonzódsz egy maszkulin nőhöz, akkor leszbikus vagy, de ha rájön időközben, hogy ő férfi, akkor vagy hetero leszel, vagy pedig rögtön el kell hogy veszítsd iránta a vonzalmadat? Logikátlan baromság az egész; csak a neten, teóriaként van értelme, a való életben viszont nincs. Kár hogy azok diktálják a vonzódás szabályait, akik a neten élik az életüket.

2021. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!