Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a kondis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a kondis lányokról? Bejönnek nektek?

Figyelt kérdés

Én is kondizom , és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Nyilván nem olyan lányokra gondolok akiknek nagyobb a bicepsze mint neketek ,és szét szteroidozott testépítő versenyzők, hanem egy enyhe kockahas , elfogadhatóan izmos kar stb...


2021. ápr. 29. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a kondis lányok.
2021. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nyilván a legtöbb srácnak tetszik. Alapvetően ez azt jelenti hogy foglalkozol saját magaddal, már ez önmagában szimpatikus dolog, párosulva ez a szép alakkal, pont az tetszik nekem is amit írsz :)
2021. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, nekem bejön az ilyesmi
2021. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Nekem tetszik,már alapból az is,hogy valaki lányként veszi a fáradságot és elmegy sportolni/edzeni.Sajnos én még eddig csak olyan csajokat láttam akik tesin 3 kört nem bírtak lefutni,de legalább cserébe fekvőből sem ment nekik ennél több.......Jó olvasni hogy vannak azért sportos lányok is
2021. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Enyhe kockahas és elfogadható izom az tud nagyon vonzó lenni, és elismerem ezt a szintű fittséget.

De akiknek tényleg az a célja, hogy férfiakat megszégyenítő izomtömegeket pakoljanak magukra, ők számomra már inkább taszítóak.

2021. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Pfujj
2021. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Istenem, mekkora bajotok van , nekem lányként nincs, épp leszarom kinek jövök be :D
2021. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 BeefEater ***** válasza:
Igen, bár a kockahasnál meg a bicepszeknél a vádliját hamarabb nézem meg.
2021. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen bejön. Jó ha van valami hobbid, plusz a mozgás jót tesz az egészségednek és jobban is nézel ki tőle. Ebből is látszik, hogy foglalkozol magaddal.
2021. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Nekem tetszik ez, edzek súlyokkal és milyen menő lenne már együtt edzeni a barátnőddel. Olyan jó érzéssel töltene el, hogy ebben is közös az érdeklődésünk (pedig ezt fiús tevékenységnek titulálják).

Plusz lehet vele ilyen témában beszélni, ő is tud tanácsokat adni.

Nem hiába van a férfiaknál edzős társ, nőben is lehetne.

Én kedvelném az biztos.

2021. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!