Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik de látom rajta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik de látom rajta hogy ri..nc, érzem is meg roma kezdenétek vele valamit?

Figyelt kérdés

Először is én sem tudom hogy hogyan lehet roma kék szemmel, de szóval kék a szeme,festett fekete hosszú haja van,bomba alakja,jó cici,jó mell,jó segg...szóval az egész berendezés nagyon rendben van.


A probléma hogy látom benne hogy egy mocskos k..va+nagyképű,lelketlen :D nem tudom miért az első gondolatom ha ránézek ez, és eddig mindig bejöttek a megérzéseim.

Volt már roma barátnőm kb 3 is, és mindegyik kivétel nélkül más volt mindenben mint egy magyar.


Sokkal tűzről pattantabb,rafináltabb,nagyszájúbbak voltak mint a magyarok.


Annyit tudok róla (ezt pletykából hallottam) hogy leszopott egy srácot egy üveg piáért.


Nagyon tetszik tényleg a lány, kimondottan az esetem.


De így ilyen érzésekkel érdemes bármit is csinálni vele?

Ja és amúgy lecsuknának ha csinálnék vele valamit ?:D


Mert csak ő tini 15-16 éves én 29 vagyok.


2021. ápr. 29. 23:03
 1/10 anonim válasza:
91%
Meg is érdemlitek egymást, ha te 29 évesen, mikor már sokan családot alapítanak, egy ilyen 15-16 éves lánnyal kezdenél ki.
2021. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Ha egy lány elmúlt 14, akár 60 évessel is csinálhat bármit, ha ő is akarja.

Ha lelketlen inkább ne :D megdughatod de nehogy bármilyen érzéseket táplálj iránta (és ne kapj el semmit egy ilyen ribitől)

Ha átver, hiába vagy felnőtt férfi, az fájni fog, ha véletlen megszereted. Szóval vigyázz magadra :D

(Nekünk is ugyanez a felállás korban amúgy, 16-29, de senki sem ribi vagy cigány :D így elég jól működik)

2021. ápr. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

29 évesen ne kezdj tinikkel.

Ne kezdj olyannal, akit te magad is ribinek nevezel.

Ne kezdj roma lánnyal, ha zavar, hogy roma.

Elég creep vagy, remélem, közelébe se kerülsz a lánynak :(

2021. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

29 évesen annyi eszed sincs, hogy tudd, miért csukhatnak le???

Dugd meg amúgy. Hátha elkapsz valami tetűt aztán leszárad a...

2021. ápr. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Igazából te is roma vagy, ugy hogy neked szabad.
2021. ápr. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Cigánnyal soha, semmilyen körülmények között nem szabad kezdeni! Még ha ő normális is lenne (de a jelek szerint nem az), a kiccsalád akkor is megkeserítené az életedet.
2021. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6# volt eddig 3 roma bnője... 🙄
2021. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Ja, látom. Ezek szerint a saját hibájából sem tanul.
2021. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem biztos hogy az a kérdés kezdj-e vele valamit, mert abba neki is van beleszólása.

Biztos ő is látja hogy te meg mi vagy, egy 30 körüli mocskosszájú kis szűz lúzer, és egy kapós tinilánynak nem kell az ilyen. Mármint neki SE.

2021. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom haver, nálam alap, hogy roma lánnyal nem kezdek. Pont az általad leírt dolgok miatt. Plusz ennél azért igényesebb vagyok.


Nem mellesleg a "te korodban" a férfiak már társat keresnek, egy olyasvalakit akivel meg mernek jelenni egy társaságban és akinek 70 felett van az IQ-ja. Persze itt vagy te ellenpéldának, aki leragadt egy 17 éves kanos kisfiú szintjén.

2021. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!