Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törődik velem ennyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődik velem ennyit a felesége?

Figyelt kérdés

Van egy pasas, akivel jóban vagyunk, de csak haverilag. Lehet tetszem neki, nem tudom, de tényleg csak jóban vagyunk

Ismerősök vagyunk fb-on.

Neje viszont állandóan figyel. Tudom mert mindig ott van ismerősajánlóban, meg mondta, hogy kérdezgetett rólam

Legutóbb bebukott, mert ismeretlenként lájkolta egy nyilvános fotómat, majd visszavonta, de jött az értesítő


Miért vagyok a rögeszméje? Tényleg nincs semmi köztünk, nem is lesz


2021. ápr. 29. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván féltékeny rád.
2021. ápr. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Majd, ha lesz egy komolyabb kapcsolatod és a párod haverkodik egy lánnyal, akkor te is felfigyelsz a lányra. Nem kell semmit belegondolni, szimplán lecsekkol, hogy veszélyes vagy e a kapcsolatára.
2021. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jóban vagytok,minden így kezdődik.Szerintem a felesége érzi,hogy valami nem stimmel.Amúgy honnan tudja ki vagy te,találkoztatok már?
2021. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen egyértelmű, hogy féltékeny, csak nevetséges.

#2 Most is van, örülök, hogy ilyen szépen analizálsz. Egy ismerősének a profilját sem szántottam még fel

#3 Nem találkoztunk. Mondom, hogy ilyen kutakodó a neje. Nem lesz köztünk semmi

2021. ápr. 30. 10:21
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet azért,mert a kedves párja már eljátszotta a bizalmát.
2021. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5# Ugye jól tippelek, hogy nő vagy?

Ez a gúnyos "kedves párja " megjegyzés....


Egyébiránt a kedves párja kb. mindenben lesi a kívánságait, igencsak összetehetné érte a kezét

2021. ápr. 30. 11:12
 7/18 anonim ***** válasza:
6 te honnan tudsz ennyi mindent a feleségéről,ha semmi köze hozzád,ebből látszik,hogy kitárgyaljátok a háta mögött.Ezek után ne csodálkozz,hogy lecsekkolt.
2021. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Milyen ennyi mindent? Jézusom, mert ismerem a srácot és tudom milyen természetű?

Miért ne beszélhetnénk a feleségéről? Talán tabutéma?

2021. ápr. 30. 11:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Baromi egyszeru. Nem te vagy fontos neki, hanem a ferje.
2021. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nem én vagyok neki fontos, de akkor akadjon is le az oldalamról.
2021. ápr. 30. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!