Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet intellektuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet intellektuális kinézetem?

Figyelt kérdés

Nem csak egy szemüvegtől. Bár kétségtelen, hogy a szemüvegtől értelmesebb fejem lenne. De pl. A diplomás embereken is lehet látni a kinézetükön (ruházat, hajviselet stb.) hogy magas végzettségűek. Hogyan tudnám ezt szakmunkásként elérni, hogy hasonló kinézetem legyen mint egy orvosnak, mérnöknek, ügyvédnek vagy tanárnak?

Ne azt mondja senki, hogy járjak szemüvegbe, ingbe, nyakkendőbe, mert ez így nem jó. Aki amolyan magas végzettségű, azon pl. sportos ruházatba is látszik az intelligens kisugárzás. Hogy tudom ezt elérni?



2021. ápr. 30. 18:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#10: viszont a főorvosok sem a 30-asok közül kerülnek ki.
2021. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát jó, beérem annyival is, ha csak valami tejfelesszájú szakorvosnak nézek ki.
2021. ápr. 30. 21:15
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Loool, micsoda tanácsok. Ismerek hosszú hajú, szakállas, igénytelen mérnököt, sőt, teletetovált orvost és tanárt is.

A kisugárzást nem a végzettség adja, egy csomó nívós diplomás átlagember sétál az utcán. Ha nem születsz bele alapból a felsőbb osztályba, hiába próbálkozol, szánalmas és erőltetett leszel. Inkább a körülményeidhez mérten hozd ki magadból a maximumot, ne akarj kamu felsőosztálybeli értelmiség lenni.

2021. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
#13: Nem az volt a kérdés, hogy alkalmasint milyen lepukkantan néznek ki egyetemet végzett emberek, hanem hogy hogyan érjen el olyan megjelenesét, kisugárzást, ami leginkább csak az értelmiségiekre jellemző.
2021. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy utcára ne hordj semmilyen tréningruhát. A vászonnnadrág amúgy nem nagypapás.
2021. máj. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Én egy kutatóintézetben dolgozom, természettudományos területen. A kollégáim többsége úgy néz ki, mint egy hajléktalan. Mert magasról tesz az öltözködésre. A testvérem ügyvéd, ő öltönyben jár egyetemista kora óta, mert ő úgy érzi jól magát. A kollégái meg hát..vegyes a kép. Az öltönyös, kosztümös ügyvéd csak egy sztereotípia. Egy másik közeli rokonom orvos. Munkán kívül melegítőben, sportcipőben mászkál, tetoválásokkal, piercinggel. Egy nagyon szép arcú, sportos nő. Igen, km-rekröl látszik rajta is, hogy intelligens. Ahogy az is látszik valakin, ha nem az. Kérdés, hogy mi ezzel a cél? Mi értelme van? Képzett, intelligens nőt akarsz? Mi értelme lenne? Vagy szerinted egy ilyen nőnek nem egyértelmű a helyzet?
2021. máj. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Legyél intellektuális. Ez nem külsöből ered.
2021. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme normálisan öltözködni. Aki értelmiségi, de úgy néz ki, mint egy hajléktalan, vagy csak azért vesz föl ruhát, hogy valami melegítse, az szerintem féloldalas ember. A kulturált megjelenés nem csak az értelmiségiek körében kéne hogy dívjon.

Szerintem szomorú, hogy reptéren kilométerekről ki lehet szúrni magyarokat, mert 60-70 %unk igénytelenül vagy közönségesen öltözködik.

Nagyon is jó lenne ebben felzárkózni az igényesebb országokhoz, az öltözködésen tükröződik az ország általános szellemi állapota is.

2021. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!