Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok veszekedni, mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok veszekedni, mások ellőt, rejtve, gyerekek ellőt, egyáltalán kell e, illik e?

Figyelt kérdés

Régebben csak vitatkoztunk de most 25 év után már sokszor veszekszünk, kétszer háromszor is egy héten, régi sérelmek, fájdalmak jönnek fel mindkettőnkben, később agyún az ismétlődik állandóan, nyilvánosan is mindenki, család, barátok, ismerősök elött, nem érdekli, hogy ki halja, annyira fárasztó már és nagyon szégyellem is

Pedig annyit dolgoztunk, hogy mindenünk meglegyen de nem tud békesség lenni és csak egyre rosszabb


2021. máj. 3. 04:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp megbeszélném ezt a párommal, hogy fáraszt ez a sok vedzekedés.

A régi sérelmekre azt is csinálhatjátok, ha előjön feljegyzitek mobilba, lapra és tartotok egy beszélegetős napot, amikor ezeket szabad felhánytorgatni.


Én pl olyan vagyok, ha sérelem ér akkor gyűjtöm magamban és robbanok egy idő után. Ezt találtam ki rá, hogy ha valamiért nem megy a helyszínen ennek lekommunikálása, akkor megjegyzem és hétvégén átbeszéljük, nyugodt körülmények között.

2021. máj. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell hát! A legjobb pl egy népes buszmegllóban, vagy vásárban, ahol jó sokan vannk. A rákkal etetés ki ne maradjon.
2021. máj. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilvánosan max vita van csak(ha elkerulhetetlen) es az is inkabb halk, targyilagos, diplomatikus es gyors es szépen válogatott szavakkal.


Otthon van kiabálás is meg sírás is meg 200 as vérnyomás.

2021. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ezeket lejátszottuk az első 5-6 évben, most már abszolút nincsenek ilyenek. Kisebb viták nyilván vannak, ezeket a gyerekek hallják/látják, de általában röhögnek rajtunk, mert ilyen “miért nem a mosogatóba tetted a villádat?” “mert még enni akartam vele” “ja jó” szintűek. 😄 Olyan igazi kiabálós ereszd el a hajamat legalább 8 éve nem volt. 26 éve vagyunk együtt
2021. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

" régi sérelmek, fájdalmak jönnek fel mindkettőnkben"


Ez olyankor történik, amikor az emberek nem ülnek le átbeszélni a problémáikat és nem megoldást keresnek, hanem csak vagdalkoznak. A problémákat és régi sérelmeket/fájdalmakat egészen addig egymás fejéhez fogjátok vagdosni, míg nem dolgozzátok fel azokat. Azt pedig csak úgy lehet, ha ember módjára leültök és higgadtan megbeszélitek.


Ha valamit nem lehet normál hangnemben megbeszélni, azt emelt hangon sem fogjátok tudni. Illetve azt gondolom, rettentő alacsony intelligenciára vall barátok/ismerősök vagy akár idegenek előtt családi problémákon veszekedni.

2021. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!