Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, irigylitek Várkonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, irigylitek Várkonyi Andreát Mészáros Lőrinctől?

Figyelt kérdés
Másképpen: bejön nektek ez a csaj, és sajnáljátok hogy Lölő tudta megcsípni magának?

2021. máj. 3. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem, én Lőrincet irigylem Andreától. :D
2021. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jött be ez a nő, akkor sem sajnáltam, amikor Bochkor csaja volt...
2021. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Egy 46 éves nőről beszélünk, hiába néz ki jól kisminkelve. Nekem Liptai Claudia is tetszett amíg meg nem láttam smink nélkül.
2021. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kígyó és egy süsü találkozása nem bizti, hogy irigylésre méltó.
2021. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem unjátok még? :D
2021. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
3 Mert 46 évesen már nem nő, a nő? Hát neked sincs csajod az tuti (ha van esetleg valami árokpartról összeszedett, jelzem, ő is lesz kemény 46 éves) Sőt ha szerencséje van 56 is
2021. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

#6 Most miért kell nekiesni meg minősíteni az ízlését?

Persze, lehet hogy igazad van, és valami incelről van szó, de könnyen lehet, hogy egy 20-25 éves fiú. Ha az utóbbi, akkor miért kellene hogy bejöjjön neki egy anyja korabeli nő?

Sőt, én huszonéves nő vagyok és képzeld, nekem se kéne tőlem 5 évvel idősebb férfi. Ja, gondolom akkor nekem is mindjárt jön az árokparti hasonlat :D

2021. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
ott a saját párom akivel boldog vagyok, mi a tökömet irigyeljek rajtuk?
2021. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyiket sem irigylem a másiktól.

Lölő egy elhízott, falusi öregembernek néz ki, holott meglenne rá a pénze, hogy kinézzen valahogy ekkora vagyonnal.

Andrea meg fejben tart ott mint egy huszonéves, gondtalan életre vágyó fruska, pedig a kora jóval érettebb személyiséget indokolna.

2021. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!