Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen szeretnétek gyereket? Mennyit, és milyen neműt/neműeket?

Figyelt kérdés

Ha esetleg lány vagy akkor a szülés helyett inkább örökbe fogadnál?

Lécci,minél többen válaszoljatok,kíváncsi vagyok,kik hogyan vannak ezzel...:)

És lécci,a mostani korodat is írd oda!

Köszi.^^


2010. aug. 23. 09:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát én mindenképp főiskola után, 22-23-24, és mindegy hogy milyen nemű lesz, de lehet jobban szeretnék lányt :) - 16F
2010. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Nem igazán érzek késztetést arra, hogy gyereket vállaljak és nem tudom, hogy valaha is fogok-e. Bár, ha a barátnőm nagyon akarná, akkor biztos meg tudna győzni, de 26 éves korom előtt nem vállalnám be akkor sem.


20F

2010. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
én 25 éves korom körül szeretnék 2-3 gyereket, az tökre mindegy, hogy milyen nemű.
2010. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

23-24-25-26 ezalatt 2őt is szeretnék, aztán még később egyet ha belefér a büdzsébe :) emellé még örökbe is szívesen fogadnék, azokat is ugyanúgy tudnám szeretni, nagyon bírom a gyerekeket, alakomat nem féltem, úgyis helyrejön, a melleimet meg lehet utána csináltatni, egzisztenciám van magamra keresek és spórolok az álmaimért, egyedül a szüléstől félek, hogy minden ok legyen, mert hallani rossz dolgokat, fiú-lány mindegy csak egészséges legyen testileg úgy mint értelmileg.


21L

2010. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig fiatalon szerettem volna gyereket, szóval akár 16 évesen is jöhetett volna(igaz akkor még szűz voltam :-)

a lényeg h. 30 előtt meglegyen az összes gyerek, max 2.most 26 leszek és még nincs gyerekem, de nagyon szeretnék, bár az unokaöcsém elég sűrűn lefáraszt, olyankor úgy érzem még várnom kell,mert nincs türelmem hozzá :-) örökbe is fogadnék,ha más nem lenne, bár lehet ebbe a mai világban inkább örökbe kellene fogani,nem pedig szűlni, hisz lehet nekik már rosszabb sorsuk lesz és akkor neveljünk olyat aki már amúgy is megszületett.

2010. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Én egynek is örülnék ( sajnos nem lesz egyszerű menet :( ).

Szívem mélyén mindig kislányra vágytam, de most már azt mondom, hogy mindegy csak legyen majd és egészséges legyen.

28/N

2010. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
Remélem kedves kérdező, hogy te nem az általános nehézkes befejezése után szeretnéd az elsőt, és utánna még vagy 10et apától, tesótól, fiadtól kategória vagy!
2010. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

30-40 között kéne 4-5 gyerek. Szeretem a nagycsaládot főleg ha megvannak az anyagiak.

18/F

2010. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Szülni egyáltalán nem szeretnék, gyereket sem igazán, de ha valami véletlen folytán megjönne hozzá a kedvem, akkor is örökbe fogadnék, de valami nagyobb gyereket, olyan 5 évest kb. Legalább megmentek egy szegény gyereket... És én azt hiszem, lányt, de igazából mindegy. 19L
2010. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, lemaradt hogy kb. ugyanaz legyen a fiu-lány arány, de ha páratlan akkor eggyel több fiú legyen
2010. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!