Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi az emberek bizonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi az emberek bizonyos rétege a vele ellentétes neműeket egyformának?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem, mi visz rá erre egyeseket. Én elhiszem, hogy ők eddig csak ugyanolyan csajokkal/pasikkal találkoztak, de senki sem ismerhet mindenkit, úgyhogy nem lenne joguk mások ismeretlenül való elítéléséhez.

Mit gondoltok erről?


2011. szept. 1. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy te is általánosítasz. Ők is.
2011. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol általánosítottam?
2011. szept. 1. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy találkoztál egy ilyen emberrel még nem jelenti, hogy sok ilyen van.
2011. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek 99%-a valóban egyforma, annak ellenére, hogy mindegyik egyéniségnek hiszi magát.
2011. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem eggyel találkoztam, hanem elég sokkal. És nem azt mondtam, hogy mindenki ilyen (mert tudtommal ez az általánosítás lényege), hanem hogy vannak ilyenek is.
2011. szept. 1. 14:43
 6/7 A kérdező kommentje:
14:42, részben igazad van, de szerintem csak az idióta divatok miatt mondható el ez.
2011. szept. 1. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Comprendable, pasto hueníííta de combo locko locko!
2011. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!