Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olvastam korábbi kérdéseket ebben a temaban, bár elég régiek kérdések voltak azok.


Mennyire zavar titeket, ha a parotok nelkuletek megy el bulizni/ iszogatni a barátaival?


Az én részemről: mindenki szabad ember, rosszul vagyok attól, mikor valaki csak a másikkal, piócaként képes egy buliba elmenni. Viszont, hazudnek, ha azt mondanám, hogy amikor a párom elmegy, nincs bennem egy kis felsz, vagy egy kis idegeskedés. Szerintetek ez normális?


2021. máj. 4. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az aggódás bizonyos fokig normális. Hiszen nemcsak nőket, hanem férfiakat is használhatnak ki ittas állapotban.
2021. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, örülnék, hogy néha van egy-egy nyudt hétvégém. Viszont a minden egyes péntek-szombaton bebaszósdit nem tolerálnám.
2021. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Az első részével a mondatodnak egyetértek. Szerintem attól meg hogy 2 ember egy párt alkot, attól még ők 2 KÜLÖN ember. Kell a szabadság is, szerintem az a normális amikor az embernek van szabad tere.


A féltéssel annyira nem tudok azonosulni. Az alap hogy nem akaros hogy baja essen vagy ilyesmi, de az világosban is történhet, stb. Nem vagyok az az idegeskedős fajta.

2021. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy gondolom, ahogy a 3as. Nem vagyok aggódós típus, nem szoktam ilyenkor idegeskedni, bízom benne, hogy tud magára vigyázni. 30 évig simán túlélte mielőtt megismert :)
2021. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Annyira hülyét csinal magából az ember, amikor ezt írja: “én teljesen megbízom a páromban, DE..”

De valahogy én is így vagyok vele. Tudom, mennyire szeret, mennyi mindent megtesz értem. Ettől fuggetlenul akkor is bennem van ez a rohadt féltés, ami talán az alaptermeszetemhez tartozik. Persze semmi ilyesmit nem ereztetek vele, nem nyaggatom semmi miatt sem.

2021. máj. 4. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy sajnos bizalmi problémáim vannak (amit kezelek, jobb vagyok, mint 1-2 éve) és valahol mélyen belül nagyon is aggódnék, de ezt kifele nem mutatnám. Jó szórakozást kívánnék neki. Én is többször járok el a barátnőimmel, ő is így tesz, és soha nem csalnám meg, de jók a csajos esték, kellenek, ahogy neki is a haverok.
2021. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!