Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sznob párok átlagosan mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sznob párok átlagosan mit csinálnak? Mik a sznob páros tevékenységek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akarmit?? mondjuk fancy etterembe jarnak, utazgatnak, vasarolgatnak, de ok is emberek, azt csinaljak kb. mint barmelyik masik par, csak a maguk szintjen.
2021. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem teljesen releváns a válaszom,de talán segít.

Az egyik barátnőm sznob. Nagyon aranyos, meg minden, de a saját kis világában él.

Amikor volt barátja (rövid és egyetlen kapcsolata az életben, mert neki senki sem elég jó), akkor mindent úgy rendeztek, hogy az a külvilág felé csodásnak hasson. Naponta pakolták tele az instagramot jól megszerkesztett képekkel.

Mindketten szalagmunkát végeznek egy gyárba, szóval átlagos életük van, de pl nem jöttek a helyi moziba filmet nézni, inkább felutaztak Pestre ugyanazért a filmért. Természetesen dokumentálták. Vagy nem sétáltak a városban, csak extra kirándulóhyekre jártak. Túrázni is talpig sminkben, méregdrága ruhában jöttek és 2 méterenként álltunk meg, hogy instakompatibilis képek szülessenek. Nem lángosoztak a kis büfénél csak felkapott sztár helyekre ülhettünk be, persze ezekről mind rengeteg kép készült.

Egymásnak ajándékba csak luxus ruhát/kiegészítőket adtak, stb.

Szóval nagyon kirakat kapcsolat volt. Igazából ha azt a rengeteg energiát amit az Instába/képekbe öltek egymásra fordították volna, lehet hogy még mindig együtt lennének. Én nem élnék olyan életet, ahol a látszat miatt teljesen le van korlátozva a mozgásterem (lásd nem ehetek egy isteni büfés lángos, ha éhes vagyok, helyette ki kell várnom a puccos bár 2 falatos szendvicsét és ahhoz is majd csak később kezdhetek neki, miután lőttem róla 20 képet, filtereztem és feltettem valamelyik közösségi oldalra)

Azt, hogy ők a 4 fal között hogy viselkedtek egymással, nem tudom, de azt tudom, hogy volt közöttük konfliktus.

2021. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy kifejezetten sznob házaspár ismerősöm van, mondjuk ők idősebbek, így egy csomó tipikus fiatal sznobság az ő életükből már kimarad (instán pózerkedés, sznob diszkól stb.). Amit én látok rajtuk:

- görcsösen nézik, hogy az ismeretségi körükben épp milyen zenét hallgatnak a gazdagabb, népszerűbb, menőbb fazonok, és hirtelenjében ők is elkezdik imádni az adott zenészt / énekest, eljárnak a koncertjeire, miközben az arcukon látod, hogy halálra unják / nem tetszik nekik, nem élvezik (emlékszem, hogy egyik évben Palya Bea volt náluk a sztár, aztán Harcsa Veronika)

- azzal flancolnak, hogy milyen cuccukat (ruha, lakberendezési tárgy, ékszer stb.) hol, mennyiért vásárolták, rázzák a rongyot, nagyzolnak... és elmennek az épp akkor divatos újabb luxusmárkaboltba csak azért, hogy vegyenek maguknak valamit, hogy na nekik innen is van. "felfutó divattervezőktől" ilyen-olyan táska, épp nemrég Magyarországra bejött olasz luxus lakberendezési cégtől 2 kisszekrény milliós tételben (az nem gond, hogy baromira nem illik a többi bútorhoz és ronda, de legalább meg tudták venni)

- eljárnak moziba és színházba, de csak azokra a filmekre és darabokra, amiket vagy a pénzesebb ismerőseik ajánlottak, vagy amiről írt az ilyen-olyan sznob weboldal vagy folyóirat, a többi az "biztos túl f.s ahhoz, hogy érdeklődésre tartson számot"

- mindenféle éppen trendi étterembe járnak (a kedvencem az, amikor kikéri a legspécibb kaját, és látod az arcán, hogy fintorog, de azért játssza a fejét, hogy hmmmmm, de isssssteni ez a penészes sajt), meg éppen jelenleg divatos páros foglalatosságokra csak azért, hogy elmondhassák, hogy voltak, olyan helyekre, amik nem is annyira érdeklik őket (ez minden lehet az ötvöstanfolyamtól a borkóstolásig)

- külföldi utazások, de csakis "fényképkompatibilis" helyekre, Maldív-szigetek és társai, ha közelebbi nagyvárosba mennek, akkor arra kell 2-3 hét, és ott is inkább az a lényeg, hogy ilyen étterem, olyan luxushajó, nem a városnézés pl.

2021. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent konkrétan a sznobság? Mert mi is megkaptuk a férjemmel, hogy azok vagyunk amiért van saját házunk, autónk, telik utazgatásra stb.


Azt persze senki nem látja, hogy mennyit dolgozunk a mai napig ezért és éveken át megszakadtunk mindketten az átlag feletti fizetésért...

2021. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

A sznob jelentés: úrit, előkelőt játszó, magát az átlagnál többnek gondoló ember. Magasabb rangú emberek szokásait majmolja csak azért, hogy ők azt higyjék közéjük tartozik. Olyan ember, aki a külsőségekre nagyon figyel, de a látszat jólét mögött nincs tartalom, nincs pénz, nincs tudás.

A ti esetetekben megdolgoztatok azért, hogy legyen pénzetek utazni. Gondolom nem okoz gondot kenyeret venni egy-egy ilyen utazás után. A sznob ember akkor is megveszi a luxuscikket, ha épp kenyérre sem futja neki, csak azért, hogy mások szemében többnek/jobbnak tűnjön.

Vagy nem barátkozik egyszerű emberekkel (bolti előadókkal, gyári munkásokkal) csak az elit értelmiség kell neki, noha ő maga nem tartozik közéjük.

2021. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!