Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek egy sznob lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz sznob alatt?
2017. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Milyen téren, és mennyire sznob? Ezt a kifejezést túl sokféle emberre használják, így ennyiből nem lehet megmondani


(Engem sznoboztak már le azért, mert folyton könyvolvasó volt nálam, mikor munkába utaztam 😀 Aki évente egy könyvet sem olvas, annak lehet már ez is sznobság)

2017. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én csak könyvmollyal!
2017. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én magammal is összejönnék.
2017. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sznob az aki másokat lenéz?
2017. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,hogy gazdag a családom és szeretem a drágább (de jobb) helyeket.
2017. júl. 27. 21:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a sznobság inkább azt jelenti, hogy pl azért jár valaki operába, mert abban a társadalmi kozegben amihez tartozni szeretne, így szokás.
2017. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2017. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem már olyan miatt is sznoboztak le, hogy nem vagyok hajlandó mekiben enni :D

Ha nem a rongyrázásra mész, hanem a minőségre, akkor teljesen oké.

2017. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha mellette értelmes,miért ne?

Feltéve, ha tényleg csak arról van szó, hogy kicsit igényesebb (mint ahogy #9-es írja) és nem az a pénzrenyáladzó fajta.


Ellenkező esetben, mivel a pénztárcám nem bírná huzamosabb ideig a "drágább (de jobb) helyeket" ezért valószínűleg a sznob csajok nem jönnének össze velem. Azt meg, hogy kitartott legyek az egom nem bírná elviselni.


Lényegében pont te zárod ki a többi srácot azzal, ha nem vagy hajlandó kissé alább hagyni a igényekkel.

Így viszont marad a belterjesség: sznobok csak sznobokkal. Tehát maradnak az apuci hátán felkapaszkodott újgazdag aranyifjak vagy a szőrös, középkorú, "perverz" papók.

2017. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!