Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hagyni kéne az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hagyni kéne az egészet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Van egy lány akivel egy társkereső oldalon kezdtünk beszélgetni, igaz nála nem vot kép kirakva, rám írt és elindult a beszélgetés. Képküldésből mindig kitért. Pár hét levél váltás után átmentün telefonra. Ez tartott 3 hónapig. Kértem tőle némi képet vagy valami közösségi oldalt, de nem kaptam meg. Így mondtam hogy se tali se semmi akkor ennyi volt ne keresen többet. Aztán magyarázkodott hogy de legalább akkor inkább talizzunk, fussunk össze és majd ott meglátom. Nagy nehezen elengedtem amiket kértem tőle és belementem. Aztán itt volt a covid miatti herce hurca, és nagy meglepetten fogadta hogy belementem a taliba így vakon is már. Megbeszéltük hogy 1 hét és összefutunk. Közben vázolta hogy de mégis bajos mert nem tud hol aludni. És lehet halasztani kéne, de nekem már mondani sem meri mert fél hogy megint dobom. Akkor belementem hogy jó, várjunk. Közben ment a beszélgetés napi szinten. Aztán megbeszéltük a dátumot, szabit is vettem ki rá, 1 hétre. Úgy beszéltük elmegyünk valahova és több napot töltünk együtt. Igen ám de itt ez a védettségi igazolványos történet, ami nélkül nem fogadnak a szállodák. (egyikünk sem akarja még beoltani magát) Ő mondta nekem hogy már kérdezett mindent és semmi. Albit meg sajna csak fél évre adnak ki, az a minimum mondja ő, és ez visszatrtja. Nem tudjuk megoldani, mire mondtam neki hogy majd én is utána nézek. Na erre mondta, felesleges mert ő már mindent megkérdett és higyjem el hogy semmi nincs. Jó akkor mondtam neki legalább 1 napra fussunk össze. Ekkor már az volt a baja hogy óó én csak le akarom őt csekkolni, nekem ő nem is számít, mert ő több napra akart találkozni. De mondtam neki azt mondod nem tudjuk azt megoldani, akkor miért ne találkoznánk legalább 1 napra. Na ebből vita lett. Hogy nekem ő nem is számít, én nem is akartam igazán vele tölteni napokat stb.

AZtán én utána jártam, hát nem tudom kiket hívott, de én nekem kapásból az első 3 szállás mondta, megoldjuk igazovány nélkül fogadnak arra 4 napra minket. Na ezt elujságoltam neki, és látszólag örült. Majd 1 óra múlva írja hogy de mégsem, mert minket is megbüntetnek ha bukunk, és ő ennek engem nem akar kitenni. Mire mondtam neki de én vállalom és am is kevés az esély hogy pont lebukunk majd ott abban a 4 napban. Na mondta hogy inkább szerez albit 3 hónapra és az a mi kis közös helyünk lesz. Na bele mentem épp, de kicsit a dolgok elébe futásának éreztem, révén még nem is láttam, nem is találkoztunk és már közös albi. (hozzáteszem ragaszkodott hozzá hogy ő fizet mindent). Aztán másnap átgondoltam ezt, felhívtam és mondtam neki (többek közt azt is hogy anyának is ujságoltam és ő sem értette mire fel kell fél év albi ha még egyszer nem talákoztunk) talán mégis át kéne gondolni hogy jobb lenne elsőre amit beszéltünk apartman 4 napra, és majd közösen nézünk egy albit utána. Na ekkor megkaptam hogy akkor én mégsem azt érzem amit neki mondok, és majd csak talin dől el hogy akarom e őt igazán stb stb...és hogy én ki akarok bujni ebből...pedig csak annyit mondtam gondoljuk át megint, de nekem jó az albi is, csak azt bonyolultabb rendezni, azt meg kell nézni stb... nagy köztünk a távolság km. A végén bevágta hogy ez így nem fa*a hogy anyám dönt helyettem, meg hogy máskor beszéljem meg akkor vele, meg hogy akkor leutazik majd hozzám hogy lecsekolhassam aztán lesz valami, ő sz*rik már az egészbe lefossa..és hasonló. mindketten 30 év közelében.

Elfáradtam...


2021. máj. 7. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami konkrét elmebeteg lesz. Rohadt gyorsan hagyni kéne.
2021. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínozd már magad....
2021. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
de megnevelném a kis cicát!
2021. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan kitartó vagy.

Az elejétől sejtettem, hogy ez lesz belőle.

Több sebből is vérzik ez a "kapcsolat".

Ha csak ottalvósan lehet találkozni, akkor elég messze lakhattok egymástól. Minek egyáltalán ilyen távolságokra ismerkedni?

Kitért a képküldés elől. Manapság erre nemigen lehet racionális érv. NEM AKAR küldeni. És miért? Mert gondolom akkora, hogy egy elefántot is eltakarna. Vagy olyan ronda arca van. Vagy 20 évvel idősebb, mint amennyinek írja magát.

De nem érdemes rejtélyeket bogozgatni. Ez a nő maradjon meg magának. Te meg ennyi idő alatt rég találhattál volna egy normális partnert.

Azért egy tipp: máskor sose mondd ismerkedéskor, hogy bárkivel is megbeszélted, amit ő mondott, és neki mi a véleménye. Ez kicsit úgy hangzik, mintha más irányítana téged. Még akkor is, ha nem így van.

De ezzel a lánnyal amúgy se jött volna össze semmi, mert folyton csak a kifogást keresi, miért nem akar találkozni veled.

2021. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fú, bakker, ezt fizikai fájdalom volt olvasni...

Telefonon beszéltetek? Mert ha nem is hallottad a hangját, akkor tuti valami pasi szórakozik veled.

Ha beszéltetek, és női hangja van, akkor meg egy elmebeteg förmedvény a mucika. De te is fura vagy, hogy ilyen hosszan hagyod magad megvezetni...

2021. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Bennem nőként az merült fel már az elejétől kezdve, ahogy olvastalak, hogy nem független és csak egy beszélgetőpartner hiányzik neki. Olyan nincs, hogy ismerkedek, de semmi infót nem vagyok hajlandó tudatni magamról.
2021. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na jó... Ajánlom a figyelmedbe az MTV Kamureg című műsorát. Amiket leírtál azok illenek egy kamu emberre. Valószínűleg más mint akinek mondja magát. Vagy a neme, súlya, magassága egyéb testi gondjai vannak amiket nem mer felvállalni. Soha nem fog veled találkozni, ezt most megmondom. Hagyd békén engedd el. Felteszem nem akarsz egy 150 X 150-es szakállas fiúlánnyal találkozni. Vagy csak simán pszichopata ahogy írták. Komolyan 30 közeli vagy!? Hogy a fenében nem esett le eddig, hogy csak szivat?!
2021. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem gondoltam rá. De reménykedtem h nem úgy van.
2021. máj. 7. 11:37
 9/13 A kérdező kommentje:

6/8 : mondott, sok mindent megosztott de csak szóban. Képekkel semmit nem támasztott alá

A kutyáin kivul semmiről nem küldött fotót, magát is beleértve.

2021. máj. 7. 11:44
 10/13 anonim válasza:
Szerintem hagyd. Túl sokat kombinál, nekem elég gyanús...
2021. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!