Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk, minden tökéletes köztünk, sőt úgy alakult, hogy a párom is azon a munkahelyen kezdett el dolgozni, ahol én, csak másik részlegen. Viszont ahova ő került, ott van egy házas férfi, akivel pár hónapig szeretői viszonyban voltam. Nem vagyok rá büszke, 2 év magányosság után belekapaszkodtam abba a viszonyba, majd véget vetettem neki. Ennyi volt a történet. A régi szeretőm azt kéri, ne mondjam el a páromnak, hogy mi együtt voltunk, mert nem szeretné, ha bárki megtudná, hogy megcsalta a feleségét, arra kért, hogy ne mondjam senkinek, ő sem fogja. Én vacillálok, hogy elmondjam-e a páromnak, de egyrészt ez még előtte történt, mielőtt őt megismertem, másrészt nem akarok kettejük közt feszültséget, harmadrészt pedig tényleg nem szeretném, ha az ex szeretőm felesége megtudná a viszonyunkat, nem akarom bolygatni a családját. Ti mit tennétek? Elmondanátok, vagy elhallgatnátok ezt a dolgot?
2021. máj. 7. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
A párod előtt volt a férfi, nem csaltad meg. Igazából semmi köze ehhez se neki, se másnak. Felesleges lenne szerintem, inkább csak több feszültséget keltene.
2021. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem se mondd el. Ha mindketten tartjátok a szátokat akkor nem lehet gond.
2021. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Azért szeretem ezt az oldalt, mert miközben úton-útfélen ellövik itt azt a közhelyet a nők, hogy egy kapcsolat alapja az őszinteség és a kommunikáció, gyakorlatilag naponta köpik szembe magukat után más kérdéseknél és válaszoknál.


Van egy párod, aki elvileg a világon az egyik legfontosabb. És titkolóznál előtte. Miről beszélünk? Értelemszerűen egy normális ember elmondja.


Az meg mi #1-es, hogy senkinek semmi köze ehhez? Elvileg TÁRSAKRÓL van szó, nem 2 random emberről.

2021. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt elmondtam neki, hogy viszonyom volt, csak azt nem, hogy kivel, nem is érdekelte különösebben, csak hát ugye most kollégák lettek, elég hülye helyzet.
2021. máj. 7. 15:48
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Az a múlt. Nem mondanám el. Nem attól leszel őszinte, hogy kényszeresen, az életed minden apró mozzanatát elmeséled neki részletesen.

Ha szóba kerül, hogy korábban milyen kapcsolataid voltak, akkor annyit mondasz, hogy voltak komolyak, meg voltak futó kalandok.

Ráadásul az ilyen szeretői viszonyokról soha, senkinek nem beszélünk.

2021. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Közben írtál. Ennél többet felesleges mondani. Volt és kész. Semmi hülye helyzet nincs ebben.
2021. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát, nehéz kérdés. Pont pár napja volt egy hasonló kérdés itt, és abbban az esetben pl kibukott a dolog és a jelenlegi pasi talán szakított is a csajjal, vagy legalábbis nagyon berágott. Főleg, hogy ott az a másik pasi, aki nem szerető volt csak kaland, kiszínezve adta tovább a sztorit. Most te is, meg az ex szerető is esküdöztök hogy jaj, nem mondjátok el, de mi van ha az ex szerető egyszer csak meggondolja magát és mégis kitálal a barátodnak?
2021. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

#1es vagyok.


3-as: Már miért lenne értelemszerű, hogy elmondja? Mindenkinek van múltja, valószínűleg a srácnak sem az első, akivel lefekszik. Miért kellene ezeket feltétlenül megosztani? Ez nem hazugság, inkább tapintatlanság. A párja nem kérdezett rá erre közvetlenül, hogy figyelj szívem, ti kavartatok?! Akkor meg?

Nem befolyásolja a kapcsolatukat, ha nem tudja, hisz nem csalta meg vele. Feleslegesen okozna vele csak feszültséget.

2021. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is belegondoltam már ebbe, mármint ha az ex szerető elmondaná a páromnak, akkor már jobb lenne, ha én mondanám el. De a szerető nagyon megbánta az egészet, ami köztünk történt, már mindketten hibának látjuk és minél hamarabb el akartuk felejteni, tényleg nem szeretném, ha bekavarna ez a dolog a házasságába, bőven van mit veszítenie, erre már ő is rájött. Ezt sem akarom kockáztatni.
2021. máj. 7. 15:53
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

#8: Azért, mert ez a kérdés megfogalmazódott. Olvasd már el... A 3 résztvevőből 2 tud a dologról és kínosnak érzi. Akkor, szerinted ez csak a "múlt"? Ez egy nagyon jól hangzó alibiszöveg, amit ilyenkor szépen előrángattok, máskor meg nem. (Jó pár hónapja volt egy elég hasonló kérdés, csak ott nem munkatársról, hanem a lány barátnőjéről volt szó és a férfinak volt meg. Hát, ott cifrábbnál cifrábban szidták el a nők a férfit, hogy milyen undorító.)


"Ez nem hazugság, inkább tapintatlanság."

Nem. Ez nem tapintatlanság. Ez titkolózás.


Egyébként tényleg nem kell elmondani. Mármint, lehet az ember gerinces és kezelheti társként a társát. De, tényleg nem kell gerincesnek lenni és tényleg nem kell társként kezelni a társat. Döntés kérdése, hogy ki milyen szintre lövi be magát.

2021. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!