Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanatok a parotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanatok a parotoknak, hogy regebben kavartatok a legjobb baratjaval?

Figyelt kérdés
A tortenet lenyege,hogy 2eve szakitottunk, utana en eltem a kis eletem,rengeteget dolgoztam ,akkor mar ismertem a baratjat ,mikor egyutt voltunk. Iden elkezdtunk "kavarni" ,ami annyit jelent,hogy sokat beszelgettunk,es kuldtunk egymasnak par intimebb kepet. Mi most ujra osszejottunk az exemmel,de a baratja ugyanugy osszejar velunk. Ti elmondanatok a parotoknak,hogy mi volt mielott osszejottetek ujra ,vagy inkabb a multra es ra valo tekintettel hanyagolnatok?
2017. dec. 11. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

ha te nem is, a barátjától úgyis hallani fogja..

én emiatt elmondanám.

2017. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azert vacilalok,mert felek,hogy borzasztoan megharagudna ram,igaz,hogy nem voltunk egyutt akkor,sot nem is lathattam elore ,hogy ujra osszejovunk..

A baratja a par honap alatt eddig nem szolt semmit, pedig lett volna ra lehetosege,es remenykedem benne,hogy nem is fog.(legalabbis nem hamarabb mint en)

Mindenkepp szeretnek korrekt lenni,sosem jelentett nekem semmit,de nem szeretnek egy multbeli dolgon vitazni.

Illetve nem tudom eldonteni,hogy mi lenne a helyes ebben az esetben

2017. dec. 11. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat, kvara megalazo szerencsetlen parodnak... inkabb mondd el, hogy tudja kivel vab egyutt, meg mielott valaki szembejon veletek es villantja neki a sunadat keprol.
2017. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azert nem hiszem,hogy ennyire rossz lenne a helyzet. Forditott esetben en sem szakitanek azert,mert kulon voltunk es elte az eletet. Igen ,tudom,hogy rossz otlet volt. De nem a kapcsolatunk kozben tettem ezt
2017. dec. 11. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elmondanám a páromnak. Ez is velem kapcsolatos, ez is az életem része, ezért ezt is megismertetném vele. Én sosem értettem egyet azzal, hogy a párunk elől titkolni kell a múltunkat. Ezzel csak tovább támogatjuk egymás idealizálásáat, amit én káros dolognak tartok.


De azt is tudom, hogy ilyesmire nincs mindenki felkészülve. Ha elmondod a párodnak, légy felkészülve arra, hogy esetleg féltékenységet vagy csalódottságot váltasz ki belőle, de ezt ügyes kommunikációval tudod kezelni. És semmiképp se hagyd, hogy bűntudatot keltsen benned. Támogasd, de ne hagyd, hogy bántson emiatt.

2017. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem nő vagyok, de:

nem mondanám el magamtól, elvégre nem kapcsolatban volt, ennyi erővel az összes exről beszámolhatnék neki, aminek semmi értelme, mindenkinek van múltja. Ha rákérdez akkor viszont nem tagadnék, őszinte lennék.

2017. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el neki az elejen akkor kesobb nagyon csalodott lesz amikor kiderul hogy a baratnoje olyan kozkincs fele a barati koreben.
2017. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt a legnagyobb baj az, hogy a barátja volt..

Ahogy megtudja, biztos vagyok benne, hogy egy világ omlik össze benne, és annyi a barátságnak. De inkább Tőled tudja meg, mint mástól.

(Egyébként ex barátjával/haverjával/családtagjával soha nem ,,kavarunk"...)

25N

2017. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!