Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a barátnőtök nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök nem jól jönne ki a családtagjaival? Pl: nagyon ritkán hívná fel őket vagy nem találkoznának hónapokig egymással. Vagy még előny valami miatt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 23:50
A kérdező szavazást indított:
Zavarna
Hidegen hagyna
Előny lenne
Megpróbálnám összemelegíteni őket
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavarna. Ha oka lenne, hogy ne jöjjön ki velük, akkor megérteném és inkább segíteném abban, hogy teljesen elszakadjon tőlük. Szerintem nagyon gáz, amikor valaki negatív családi kapcsolatokhoz ragaszkodik.
2021. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyikünknek sem jó a kapcsolata a családjainkkal, inkább nyugalmat okoz, hogy együtt viszont nagyon jól vagyunk.
2021. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Öröklés szempontjából lehet hátrány, remélem nem tagadják ki őt a családban, vagy ilyesmi.


Olyan szempontból előny, hogy nem kell találkozni a rokonságával. Volt sajnos már ilyen párom, aki 2 hetente mindig hazament a családjához és nekem is mennem "kellett" vele. Kva szar volt.

2021. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy miért nem. Ha jó oka van rá, akkor nem zavarna. Ha nincs rá oka, akkor zavarna
2021. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Én nem tartom a kapcsolatot a családommal, megvan rá az okom. Az ő szülei többezer kilométerre laknak, ritkán látogatja őket, néha telefonálnak - nincsenek rosszban, de nincs szoros kapcsolatuk. Mindkettőnk szerint ez a tökéletes helyzet. Én soha nem akartam olyan helyzetbe kerülni, hogy be kelljen épülnöm valaki családjába párkapcsolat által, szóval családcentrikus emberrel nem jöttünk volna ki jól és szerencsére ebben is összeillünk.

Szerintem szuper, ha valaki szerető családból jött és felnőttként is szeretik egymást és összetartanak, de nekem ide beépülni mindig is idegen lenne, nem vágyom rá, szeretem azt, amikor senki nem szól bele az életembe.

2021. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# együttérzek veled:D
2021. máj. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!