Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány mennyire legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mennyire legyen "elérhetetlen"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mennyire tűnjön annak, ahhoz hogy felébredjen a fiúkban a vadászösztön. Illetve, ez miben nyilvánuljon meg? Tehát pl, az előbb olvastam ezt az msn-en-csak-a-fiú-ír-rám dolgot, erről mi a véleményetek?
2010. aug. 23. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én utálom mikor egy lány le se szar, de persze azt se szeretem mikor rámmászik. Ízlés dolga.
2010. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez például baromság, a legtöbb fiú előbb-utóbb ráun, hogy csak ő lép és a lány passzív. Egyébként ez a vadászösztönös dolog... hát ez biztosan nem msn-en manifesztálódik.
2010. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne színészkedj.
2010. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ébredj már fel milyen vadászösztön,te még a dzsungelben élsz,apámmm!
2010. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző! Hagyd már, tuti nem is borotválja!
2010. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fülünyúl ***** válasza:

1. Az msn dologról eleve az a véleményem hogy hülyeség. Párkapcsolatot chaten nem lehet építeni, ahhoz személyesen látni kell a másik szemét, arcát, reakcióit.


2. Az elérhetetlenséget nem kell megjátszani, sőt egyáltalán semmit nem kell megjátszani. Ez a "légy önmagad" közhellyé vált szállóige nem hülyeség, ugyanis ilyenkor eljátszol egy szerepet ami nem te vagy. Ha a másik félnek ez szimpatikus, kialakul a kapcsolat kettőtök között, akkor azonban már abbahagyod a színészkedést és önmagad leszel, mert állandóan színészkedni fárasztó dolog. És ekkor jön a pofáraesés, mert nagy valószínűséggel a másik félnek az tetszett amit megjátszottál nem az ami te vagy. Sokan esnek egyébként ilyen hibába. Bulikban mindenki játssza a menő királyt és a szexi királynőt, miközben a valóság teljesen más, sokszor tehetségtelen, buta stb. embereket takar, így a valós kép mindig csalódás. Ha nem játszol hanem úgy viselkedsz ahogy neked természetes és jól esik, akkor nem ér senkit csalódás, mert az vagy te. És ebbe az emberbe fog beleszeretni valaki, nem a színészbe.


Természetesen egy kapcsolat ismerkedési szakaszában kell egyfajta egészséges távolságtartás, míg meg- és ki nem ismered a másikat, azaz elnyeri a bizalmad. De ez nem színészkedés kérdése.


A férfiak vadászösztönét pedig a megjátszott szerepek viharos gyorsasággal lelombozzák nullára. És hidd el, mindig meglátszik ha valaki szerepet játszik, akkor is ha ő maga azt hiszi hogy profin játssza.

2010. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Ezt az msnes dolgot csak azért írtam, mert volt itt valami hasonló kérdés. :)
2010. aug. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!