Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek ha egy lány elérhetetlen, és megkell küzdenetek érte?

Figyelt kérdés
Sajnos tetszik egy fiú, és félek, ha ugy teszek mintha nem érdekelne akkor elfogom veszteni és nem fog küzdeni értem. Pedig egy buliban végig nézett, és legszívesebben beszélnék vele neten keresztül, és rá is írtam(sajnos), de furcsa volt. Inkább hagyjam? Fog lépni? Ti mit gondoltok arról hogy: megszerezni egy lányt? Szóval értitek. Kort is irjatok ha lehet!!! :) Köszönöm!!!
2010. ápr. 6. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne tűnj elérhetetlennek az nem jó, mert akkor meg se próbálja.
2010. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha egy lány elérhetetlennek tettei magát. HA tetszek neki csináljon is úgy:)
2010. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem.F/21
2010. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én az őszinte lányokat szeretem.


Aki játssza az elérhetetlent, az nálam kiesik a képből.

2010. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem játszottam az elérhetetlent, hanem rá is irtam neten keresztül, de furcsa volt velem! Lehet nem kéne ráirnom, mert buliba meg végig nézett... Ezért nem tudom mit tegyek?
2010. ápr. 6. 22:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát amikor nekem udvarolt egy férfi, ő már tapasztalt volt, akkor egy percig eszembe sem jutott elérhetetlennek tettetni magam, és őt sem zavarta. Udvarolt én pedig örültem neki, húúú de mennyire, persze előtte nem ugrálhattam örömömben páros lábbal. Az hülyeség, hogy legyél elérhetetlen, az a fontos, hogy ne higgye, hogy téged csak egy éjszakára kaphat meg :)
2010. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem értem! :) Ezért nem is játszottam semmit, hanem önmagamat adtam. Csak attól félek, hogy igy már nem is akar tőlem semmit... mivel már én is viszonoztam a szemezést és lehet épp elég neki ennyi? Szerintetek? :(
2010. ápr. 6. 22:06
 8/15 anonim ***** válasza:
hát pl én nem szeretem bár lehet ez azért is van mert fiatal vagyok, van olyan lány aki annyira nyomul hogy már kur-vás olyat ne csinálj vele:) bár lehet bejön majd neki ...ez pasi függő is... szerintem ...ha magadat adod és úgy szeret akkor örülj, ha magadat adod de nem szeret ne légy szomorú miatta nem játszhatod meg álandóan magad nála ha esetleg összejönnétek...14/pucás
2010. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, ha nem adja magát könnyen, de a flegmát azt gyűlölöm.
2010. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is utálom az ilyet, 3 éve csak küzdök, mostmár k***ára repüljön a sült galamb a számba
2010. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!