Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

Szerintetek az milyen dolog, hogyha adott egy pár, és ennek a férfi tagja egy másik nőt úgy próbál felvidítani, hogy elmondja, a férfi barátnője mennyire féltékeny volt erre a nőre? (Vélt vagy valós dolgok miatt.)


Velünk ez történt, én vagyok a barátnő, de a barátom szerint semmi probléma nincs ezzel, szerintem viszont kellemetlen ez az egész helyzet, az meg méginkább, hogy szerinte ez egy normális szituáció. Kíváncsi vagyok, más hogy gondolja.



2021. máj. 8. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Csúnya dolog.
2021. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem tetszene nekem sem. Őt felvidítja, engem meg szomorúvá tesz ezzel a viselkedésével. Ki akkor a fontosabb?
2021. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint annyira nem is volt alaptalan az a féltékenység, ha már ilyen áron akarja vígasztalni.
2021. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerinte azért nincs ezzel baj, mert én ezáltal nem leszek megalázva, hiszen a másik nő is szokott féltékenykedni, így nem nézhet le engem. Az meg, hogy ez a nő úgy érzi, hogy labdába rúghat mellettem, hiszen konkurenciaként tekintek rá, (mi másért lennék féltékeny) az nekem nem árt, hiszen úgyse csalna meg, ő csak azt akarja, hogy szépnek meg jónak érezze magát a másik nő.
2021. máj. 8. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, de szépen meg tudta magyarázni.

Úgy gondolom, hogy ő igazából csak a saját érdekeit volt hajlandó figyelembe venni, a te érzéseidet nem.

Lesz.rta, hogy neked rosszul esik.

2021. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De azt állítja, hogy ő nem gondolta volna, hogy nekem ez rosszul eshet. Nem is értette, mi bajom van. Kicsit nehéz elhinni. Ha mégis így van, akkor alacsonyabb lehet az érzelmi intelligenciája, amit én 3 év alatt nem vettem észre? Tényleg nem tudok mire gondolni. Azt mondta, hogy most már tudja, hogy ez nekem rosszul esik, és nem mond több ilyet. :D
2021. máj. 8. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg engedd el.
2021. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hihető, hogy nem gondolta volna, hogy ez rosszul esik, mert a férfiak feje máshogy jár, nem ez az egyetlen különbség köztünk. Ettől még tanulhat az esetből, fogadja el, hogy ez igenis durván megalázó a nők számára, ha a saját magánügyjellegű érzéseit a párjuk kiteregeti másoknak, akár a haveri körének, akár más nőknek.

Viszont az is elgondolkodtató, hogy miért okoz neki olyan frusztrációt, hogy egy másik nő hogy érzi magát, hogy bármilyen áron meg akarja vigasztalni? A másik nő szemszögéből ez úgy jön le, hogy na, milyen kapcsolatban lehet ez a pasas, hogy így kiteregeti a barátnője magánügyeit azzal a céllal, hogy "letörölje a könnyeim"...?

2021. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!