Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetekaz jo dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetekaz jo dolog, hogy a parommal nem vagyunk egymas esetei?

Figyelt kérdés

Mindketten totalisan mas karakterekre bukunk, ezt el is mondtuk egymasnak. Megis imadunk egymassal lenni, a szex is fenomenalis.


Egy pillanatra elgondolkodtam, hogy jo-e ez igy? Hogy amikor ket ember egymasra nez, nem az ugrik be neki elsore hogy uhh de jo csaj/pasi?! Hallottam mar olyan velemenyt hogy ez meg talan jobb is, mintha pusztan a vonzalom tartana ossze bennunket.


Velemenyek??


2013. dec. 15. 22:53
 1/6 WheneverYouWant ***** válasza:
de hogy lehetne jó a szex egy olyan lánnyal aki nem tetszik nekem..?
2013. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:
nemértem...
2013. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SokAN nem tudják hogy a szerele. nem annyi hogy tetszik a teste hanem hogy a lelke.
2013. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tetszunk egymasnak, csak eppen alapbol mindkettonknek tok mas tipusu az ugymond idealunk.
2013. dec. 15. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
nem csak testi vonzalom hanem lelki is ez az igazi kapcsolat szerelem :) itt lép érvénybe az a mondás "nem csak a külső számít"
2013. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? A jelenlegi párom nekem sem esik bele az "ideál" kategóriába. Az előző barátom sötét hajú és szemű volt, az az esetem, odavoltam érte, de amint az első néhány hónap eltelt, és felszállt a rózsaszín köd, rájöttem, hogy belül felületes és butácska, nincs benne semmi, ami megfogna. A mostani párom világosbarna hajú, kék szemű. sosem szerettem a kék szemeket. az övé mégis tetszik, és eddig vele vagyok a legboldogabb.

24/l

2013. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!