Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan ábrándít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan ábrándít ki a dolog?

Figyelt kérdés
Amíg én tanulok meg covidos betegek mellett dolgozom, a párom otthon van, nettó 120 ezerért dolgozik pár órát. Mikor hazajövök, érdemben nem tudunk beszélgetni, mert mindenre 1 szót válaszol, nem tud a témákhoz értelmesen hozzászólni. Folyamatosan számítógépes játékokkal játszik vagy haverokkal bulizik, amíg én estig tanulok vagy dolgozom. Annyi minden történik velem, jó lenne valakivel egy jót beszélgetbi esténként aki rá tud kapcsolódni a mondandómra, lelkileg is megért engem. Van hogy meglátogat a munkahelyemen, az jól esik. Viszont az is abba ment át hogy még akkor is kéri hogy fizessem ki neki az utat ha ő maga ajánlja fel hogy eljön hozzám és nem is kérem. Nekem meg csak ösztöndíjam van még.

2021. máj. 8. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, nincs közös témátok. Ez később lehet még rosszabb lenne.
2021. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez minden, csak nem kapcsolat.
2021. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Viszont az is abba ment át hogy még akkor is kéri hogy fizessem ki neki az utat ha ő maga ajánlja fel hogy eljön hozzám és nem is kérem. Nekem meg csak ösztöndíjam van még.

Jesszus ez neked kapcsolat? Krva gaz..keress mar egy normalis part magadnak!

2021. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki. Hátha attól észbe kap. De ha nem, legalább megszabadultál tőle.
2021. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Dobd ki, nem illetek össze. Jogos a panaszkodásod.

Valahogy mégis van egy olyan érzésem, hogy te mégsem akarsz szakítani, amire szintén jó okod van. Arról nem szeretnél beszélni nekünk?

2021. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy alapból amikor kettesben vagyunk van hogy olyan gyengéd, kedves velem. De mindig ott van az hogy valahogy ha szeretnék szellemileg többet igénylő témát, nem tudunk beszélgetni. Meg az ágyban is elég jó vele, de nem tudok elmenni amellett hogy nincsenek életcéljai, az élete a számítógépezés és megelégszik egy utcaseprő bérével. Gondolom tőlem várná el hogy tartsam el a családot, már most is azt akarja hogy a kis ösztöndíjamból én fizetgessem neki az utat amit ő akart
2021. máj. 8. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

magyarul neked egy férfi kellene, nem pedig egy kisfiú.

jogos igény amúgy.

2021. máj. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szoval a pasid tul buta hozzad es egy lusta semmirekello. dobd ki. 2 kedves szot meg jo szexet kb barki mastol kaphatsz, aki talan melle meg ertelmes is.
2021. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyaltalan,hogy tud bejarkalni hozzad,ha covidosokkal dolgozol?
2021. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy h kirendelt hallgató vagyok és mubkaidő után találkozhatunk
2021. máj. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!