Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok olyannal, aki mintha lebeszélne titeket magáról?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerkedem egy férfival. Odavan értem az biztos. Ahogy halad a kapcsolat, egyre jobban önbizalomhiányos kezd lenni. Mintha lebeszélne magáról vagy nem tudom. Olyanokat mondogat hogy kevés lesz ő nekem, mármint az amit nyújtani tud. Ezzel párhuzamban meg mondogatja hogy rossz volna ha nem lennék az életében. Ezzel mit tudok kezdeni?
2021. máj. 9. 09:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon kellemetlen. :/ Akkor is, ha tetszik. Az lesz a vége, hogy sikerül neki.
2021. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Bizony... kezd kiábrándító lenni. Nem tudom mit tehetnék.
2021. máj. 9. 09:34
 3/49 anonim ***** válasza:
84%

"Olyanokat mondogat hogy kevés lesz ő nekem, mármint az amit nyújtani tud."


Régi módszer a felesleges női kereslet megszüntetésére. Nem érdekled. Nincs nála esélyed. Hagyd békén!

2021. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam de nem úgy viselkedik. Keres, telefonál, beszél magáról, komoly témákról is beszélünk.
2021. máj. 9. 09:37
 5/49 A kérdező kommentje:
Inkább azt mondogatja, hogy én olyan csinos, okos, szép vagyok, hogy nem tudja elhinni hogy nekem ő kell.
2021. máj. 9. 09:38
 6/49 anonim ***** válasza:
48%

"Erre is gondoltam de nem úgy viselkedik. Keres, telefonál, beszél magáról, komoly témákról is beszélünk."


Barátzónába tett. Innen nincs kiút.

2021. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Nem vagyok barátzónában ezt elhiheted de ezt nem taglalom. Azért mert két felnőtt ember mély és tartalmas beszélgetéseket is folytat, az mióta barátzóna? A csak dugunk az meg nem a barátzóna? 😂

Ja az a dugópajti.

Nálunk sem a barátzóna sem a dugópajti nem áll fent.

2021. máj. 9. 09:50
 8/49 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg vágyik rád nagyon és nagyon örül neked de az eddigi tapasztalatai alapján amikor sose jött be a nőknek van benne egy nagy adag félelem és kisebbségi komplexus nincs egészséges önértékelése és vívódik magával ! Saját tapasztalat!
2021. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
36%
Finoman próbál lekoptatni, mert attól fél, ha nem így tenné, akkor utána megbosszulnád az elutasítását valamilyen formában.
2021. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
37%
önbizalomhiányos és hülyeségeket beszél. engedd a füled mellett ezeket.
2021. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!