Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális férfi viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális férfi viselkedés?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én "reagálom-e túl", de nem nagyon tetszik, ahogyan a barátom haverjai nyilatkoznak a nőkről (főleg úgy, hogy esélyes, hogy lányok jelenlétében még vissza is fogják magukat). Egyébként többségében értelmes férfiak, nem tipikus "prolik", ezért is lepnek meg ezek a megnyilvánulások a részükről.

Példának okáért, úgy beszélnek a nőkről, mint egy darab húsról, akiknek az adja az értékét, hogy mennyire b*szhatók. Múltkor elhordtak mindenféle ostoba k***vának egy lányt, de megegyeztek abban, hogy "a lapos seggén kívül a teste elmegy, megérne egy patront". Barátnők-exbarátnők meztelen képeit cserélgetik és kielemzik őket. Az én (barátságos, extrovertált, de nem ribis) legjobb barátnőm is rendszeresen téma, hogy mennyire b*sznivaló, főleg ahogy teszi magát. Voltunk tavaly együtt nyaralni, és rá voltak állva a szilikonmellű, agyonszoláriumozott, fitneszes milfekre, mindenki más dagadtnak vagy lógó mellűnek volt bélyegezve.

Szerintetek ez mennyire normális? A legtöbb férfi tényleg így viselkedik haverok között, ha nőkről van szó? Persze a barátom nem vesz részt ebben, ha ott vagyok, de máskor nyilván nem tudhatom, miket mond vagy csinál. Biztos én vagyok túl érzékeny, de valahogy nem tölt el kellemes érzéssel, hogy mások barátnőinek a meztelen képeit nézegeti és ilyeneket hall, esetleg mond a női nemről :(


2021. máj. 9. 11:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
30%

"Szerintetek ez mennyire normális? A legtöbb férfi tényleg így viselkedik haverok között, ha nőkről van szó?"


Igen. Mi is értelmiségi, intelligens, jól kereső társaság vagyunk. Még gimiből ismerjük egymást, matek-info osztályba jártunk. Vannak köztünk mérnökök, informatikusok, már egy középvezető is, de én pl pénzügyes vagyok. Természetesen megbeszéljük ki kit mennyire dugna meg, pl ha látunk egy csajt valahol, vagy ha ismerős csajról van szó, stb. És nem, nem csak ez az egyetlen témánk, de nyilván ez is szóba kerül.


Ja és kedves nők: Ti is kibeszélitek nő társaságban a férfiakat. A barátotokat, vagy az ismerősi körben lévő férfiakat, vagy akármilyen random (pl celeb) férfiakat. Az tökmindegy, hogy nem trágár szavakkal fogalmazzátok meg, hogy X egy szerencsétlen lúzer, Y meg egy bika akit nem rúgnátok ki az ágyatokból, hanem finomkodva beszéltek esetleg erről. De ugyanezt csinálja mindkét nem alapvetően. Csak a nők érthetetlen módon ezen szeretnek kamu-felháborodni, kamu-értetlenkedni, miközben a férfiak tudják, hogy a nők is csinálják ezt, csak női módon.

2021. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos sokan ilyenek.

Én férfiként nem bírom, amikor körülöttem igy beszélnek nőkről. De sajnos igen.

És a filmekből azt gondolná az ember, hogy az útjavítók, meg ilyenek beszélnek igy, de nem, diplomás emberek is...

2021. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
16%
Ez az ára annak, hogy lány vagy. Légy olyan, akiről nem lehet csak így beszélni, de biztosíthatlak, hogy fehér holló ritkaságú az olyan nő, akinek ehhez elegendő tekintélye van. És ez leginkább személyiség kérdése, nem a külsőé. Lásd, a szép lányok is többnyire patronba számítódnak, esetleg abba, hogy ki alá feküdtek be.
2021. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
El kellene fogadni azt is, hogy amennyiben egy skalpgyűjtő martalékává leszel, az nem javít az értékeden.
2021. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyen férfiak, nem kevesen. Meg olyanok is, akik ezt normálisnak tartják.


Azért sok igazság van abban a "Madarat tolláról, embert barátjáról." mondásban.


"Példának okáért, úgy beszélnek a nőkről, mint egy darab húsról, akiknek az adja az értékét, hogy mennyire b*szhatók. ....


Barátnők-exbarátnők meztelen képeit cserélgetik és kielemzik őket."


Ebből, meg az első hozzászóló válaszából is látszik, amit kellő élettapasztalattal le lehet szűrni a környezetedben élő emberek viselkedésének a puszta megfigyelésével: az iskolai végzettségnek, szakmai sikernek, egzisztenciának stb. nem sok köze van sem az érzelmi intelligenciához, sem a morális értékrendhez, emberi tartáshoz (sem a férfiak, sem a nők esetében).

2021. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális, és ne kezdjük el relativizálni, hogy mindenki beszél a másik nemről, mert igenis nem mindegy, hogyan teszi. És itt nem a trágárságra vagy akár a stílusra gondolok, hanem a szemléletre, hozzáállásra. Engem nagyon zavarna, ha a páromnak ilyen suttyó barátai lennének, és igazából az is árulkodó, ha ez őt nem zavarja.
2021. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
13%
5-6. Az első vagyok. Na ezért kell erről mélyen hallgatni, mert a legtöbb ember szemforgatóan álszent. Nyilván én is csak a legjobb régi barátaim társaságában beszélek így, akik előtt őszintén meg tudok nyílni és nem kell takargatnunk a társadalmi elvárások miatt a véleményünket legalább egymás előtt.
2021. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
8%
Ne éljetek már álomvilágba, basszus 6-os. Nem beszélünk olyan nőkről degradálóan, akik nem érdemlik meg. A baj ott van, hogy ez kb. 5%-ot érint. Ami, ha úgy vesszük 100ből 5, azt még meglehet célozni. A legtöbb nő tényleg menet vagy patron kérdése, mert ezt sugározzák.
2021. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a csajok kibeszélése ott lehet általános, ahol viszonylag gyakran cserélődnek a barátnők.


A párom baráti társaságában senkinek nem volt három kapcsolatnál többje a fiúk közül és két olyan kapcsolat is volt, ahol az első barátnőt jegyezték el harminc felé.


Biztos kibeszélnek minket is időnként, de nem a “jó nő”, “dugható” módon, hanem inkább a “mik a terveitek”, “mennyire kalandvágyó”, “jól lehet-e vele bulizni/beszélgetni/társasozni/kirándulni” vonalon...


Öt éve járunk együtt nyaralni, de egyszer nem hallottam hasonlót. A legtöbb, ami megjegyzés volt, egy kissé ittasan az egyik sráctól származott, aki azt mondta az egyik volt osztálytársukról, hogy “jó teste volt”, mire kínos nevetés kezdődött és javították, “dekoratív”-ra a jelzőt és ez a srác kifejtette, hogy mit gondol a kis/nagy mellekről. A többiek elröhögték és nem vitték tovább a témát.


És biztos vannak olyan csajok, akik kibeszélik a pasikat, de én pl. annyit tudok, hogy az egyik legjobb barátnőm olyan pasit keres, aki magasabb és okosabb nála. Soha életemben nem pontoztam mondjuk izomzat vagy kinézet alapján pasikat. Egy esetben szoktam pasikat leírni a barátnőimnek, amikor épp párt keresnek és javaslok nekik srácokat. De az valahogy így néz ki: “Van egy ismerősöm, aki 185 cm magas, kicsit duci. Imád fotózni, nagyon szeret utazni, okos, jól lehet vele beszélgetni, szereti az állatokat, két kutyája van, xy témából phd-zik. Múlt hónapban egy biciklis túrára ment z-vel. Mivel nekem úgy tűnt, hogy te is ... tulajdonságokkal rendelkezel, ezért ha gondolod jövő héten a kiránduláson beszélgess vele, mindketten ott lesztek.

2021. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
17%
Szegény srácnak meg a haveroknak eszébe jutott anno milyen jókat beszélgettek a nőkről a haverjaival, ezért kicsit összenevettek. Aztán konstratálták, hogy ez már nem az az idő és szépítették a dolgot. :D
2021. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!