Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális viselkedés 1,5 év kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos, jó pár napja el kezdtem beszélgetni új emberekkel az interneten. Lányokkal, fiúkkal. Ezt el mondtam a barátomnak, hogy mi a helyzet velem, és hogy végre találtam magamnak jó arcokat a neten. (Soha nem voltak barátaim). Gondoltam megosztom vele ezt az örömöt.


Nagyon rosszul reagálta le. Azt mondta, hogy akkor majd ő is keresgetni fog lányokat, és majd el is megy egyhez Finnországba látogatóba. Ezt nem tudom, hogy azért tette, hogy megijesszen, de nem esett jól. Azt szeretné (mégha nem is mondja) legyek csak az övé a nap 24 órájában. Azt is mondta, hogy felkeres egy régi lányt, aki függött tőle. Nos, ezt nem értem, hogy miért baj, ha rajta kívűl beszélgetek másokkal is...


Mit gondoltok? A barátom már középkorú 27 éves... Nagyon gyerekes... vagy?



2018. okt. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

de jót nevettem bocs:)

a középkorú a 40 év felettit jelöli,nem a 27 évest.

2018. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Menekülj.. Mert majd kapsz verést is ha köszönsz egy rokonnak,v elmész dolgozni,mint én.. Függőt tőle,,tudod ki maradna vele,max a buta tiniket tudják ezek behülyiteni..
2018. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az a lány csak 17 éves volt. :)
2018. okt. 5. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól még nem lesz középkorú egy 27 éves.

Amúgy meg uralkodni akar feletted, és kisajátítani. Nem véletlenül függött tőle a másik csaj is.

Kérdésedre válaszolva ez nem normális viselkedés. Viszont nem is gyerekes, sajnos sokkal komolyabb mentális problémája van.

2018. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De miért kell neked idegenekkel fecsegni?

Mert ezek nem barátok. Csak új arcok. Inkább beszélj a pasiddal.


Túl van reagálva!

2018. okt. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!