Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatom van. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatom van. A facebook mindig szembesít vele, mégsem tudom távol tartani magam tőle. MUSZÁJ alaposan csekkolnom minden képet. Ez benne tart a szerelmi bánatban. Egy darab szar az életem az ő, és az új barátnőjéhez képest. Hogy szálljak ki?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le?
2021. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te most hülyén viselkedsz - ráadásul direkt. Egyáltalán nem "muszáj", letiltod a francba és halottnak kezeled.
2021. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"MUSZÁJ alaposan csekkolnom minden képet."


Miért lenne muszáj?


Nem muszáj, a te döntésed, hogy ezzel kínzod magadat, és megnehezíted a továbblépést.

2021. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, mindhármatoknak, tudom... De annyira érdekel, minden, amit csak láthatok. Mind az ő, mind az új barátnő facebookján... Nem bírom letiltani, érdekel... Közben meg szenvedek... Tiszta hülye vagyok, tudom... Igazatok van. Nagyon szép helyen élnek, az Alpokban... Mindkettő tett fel profilképet, láthatóan egy helyen készült, lefotózták egymást ugyanott... Nagyon szép hely, és mindketten boldognak tűnnek... Annyira szeretném, ha máshogy lenne... Az én hibám a szakítás, gyerekes voltam... Most is gyerekes vagyok. Lúzer is vagyok, és hiába tudom, hogy tudnék magamon segíteni, mégsem teszem...
2021. máj. 9. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Picit gondolj bele szerintem, hogy ez az önbántalmazás egyik formája, amit csinálsz.


A te életed attól lesz jobb, ha magaddal törődsz, magadba fektetsz, magadat fejleszted, magadat teszed rendbe lelkileg - ha kell, akár terápiás segítséggel.


Amit szerinted elrontottál a kapcsolatotok alatt, azt tanulságként érdemes magaddal vinni, de az önmagad kínzása és az önsajnálatba süppedés helyett próbálj valami olyanba időt, energiát fektetni, ami téged épít, téged mozdít előre, neked szerez örömet.


A csalódás, a kudarc, az elengedés és az újrakezdés az élet természetes velejárója.

2021. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez?


Ha 2 hete: teljesen normális, még fel kell dolgoznod a történteket.

Ha 2 hónapja: problémás a helyzet, de jó, hogy tudatosítod és próbálsz tenni ellene.

Ha 2 éve: akkor érdemes lenne esetleg szakértői segítséget kérni.

2021. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!