Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértő ha friss kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő ha friss kapcsolatban nem akar foglalkozni a szülinapommal?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolat. Azt mondta a párom válasszak/vegyek valamit a szülinapomra, ne neki kelljen agyalni meg elmenni megvenni, nem akar haszontalan ajándékot. Nekem pont az lenne a lényege, hogy foglalkozik a dologgal, nem maga az ajándék. Nektek hogy esne?

2021. máj. 10. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
szerintem még most menekülj. Ez egy gyökér.
2021. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szeretem az ajándékozást, szóval ez a része nem érdekel, de ha ilyen a hozzáállása és ezt így adja elő akkor többé nem lennék rá kíváncsi.
2021. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
nekem 1 sportszelet is tökéletesen megfelelne, ha szívből adja. Azt beszerezni meg ugye nem nagy truváj...
2021. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Az ajándékozás egy nagyon-nagyon nehéz dolog, mert ha mellélősz akkor bajban vagy. És nagyon könnyű elrontani, a "valahogy megússzuk" pedig csak egy ideig működik (bögrével meg ilyen hasonló sablonos idétlenkedésekkel)


Egyedül akkor vagy nyerő helyzetben, ha a másik félnek olyan hobbija van ami költséges és így ha veszel hozzá pár kelléket akkor annak is nagyon örül és levan a gond.


Esetleg ha full kreatív vagy és tudsz valami nagyon személyeset készíteni. De ehhez adottság is kell.

2021. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, sértő. És nem azért, mert nem szeret vagy nem tud ajándékozni, vannak ilyen emberek, de hogy minimális energiát se akar belefektetni, az kicsit bántó. Ha nem akar tárgyi ajándékot venni, főzhetne egy vacsit, elvihetne piknikezni vagy ilyesmi, beszerezhetne egy különlegesebb tortát vagy üveg bort stb. Ha meg akar tárgyat venni és nagyon ötlettelen, meg lehet beszélni normálisan is, hogy mire vágysz, mit szeretnél, aztán ő beszerzi. Kijelenteni, hogy a másik vegyen magának valamit, aztán részéről ennyi, szerintem nettó bunkóság.
2021. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom elhinni, hogy a másfél év alatt ez lenne az első eset, amikor ilyen önzőn viselkedik és ennyire leszarja az igényeid.
2021. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
Akkor is elfogadnád ezt kérdező, ha a párod teljesen "mellélő" és amit végül vett neked az vagy értelmetlen és neked nem is tetszik vagy csak praktikus semmiség? És nem hoznád fel ezt vitában évekkel később, hogy "te még ajándékozni sem tudsz normálisan!" vagy ilyesmi?
2021. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igaza van. Itt annyi meg annyi agyatlan nő ,írta már,hogy jajj a szémét párom csak ezt vett nekem. Pedig mondtam neki,hogy én csak annak örülök....

Okos a párod.

2021. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
4 Hagyjuk már, nem tudom miért csinálsz úgy, mintha egy egyszerű figyelmességhez szuperképességekre lenne szükség. Akinek ekkora hatalmas problémát okoz egyszerűen odafigyelni a párjára, az minek akar maga mellé bárkit? Ebben a formában ahogy a kérdező leírta a párja egy tahó, nincs rajta mit szépíteni.
2021. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

9.


De, nehéz abban az esetben, ha figyelmes vagy, de rájössz arra, hogy ebben a témában nem fogsz tudni olyat venni ami a másiknak megfelelne. Pl. ha olyan típus aki mindent leszól vagy csak így közli, hogy "hát jó" nulla érzelemnyilvánítással akkor kicsit nehéz jól dönteni. Vagyis inkább nagyon.


És olyan is akad amikor vennél valamit a másiknak, de rájössz, hogy nagyon drága és nem tudod megvenni. Utána olyan rossz érzés valami olcsó szemetet venni, csak azért, mert "nincs több pénz erre".

2021. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!