Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnètek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnètek, ha a párotok ezt mondja?

Figyelt kérdés

A párom többször bevallotta már nekem, hogy sajnos gyengesége ellenállni a csinos nőknek. Nem csalt meg még..de ezzel most azt érte el, hogy sokszor attól félek, hogy egyszer majd nem fog tudni ellenállni. Hiába szeretnék bízni benne, így állandóan ott van bennem a mi van ha..


Nektek volt már ilyen párotok? Hogy kezeltétek?


2021. máj. 10. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Bennem is bizonytalanságot generálna. Nem tudom benne tudnék-e maradni egy ilyen kapcsolatban, mert nem bírom a féltékenységet. Ha azt érzem, már nem bízhatok a párom an féltékeny leszek, az pedig hamar a végéhez vezet, mert rengeteg energiát kivesz az emberből, vitát és további félelmet és bizalmatlanságot generál.
2021. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Én nagyon örülnék, ha a feleségem ilyen kis riibanc lenne, de én kicsit perverz vagyok. :D
2021. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Meg fog csalni. Most ágyazott meg neki. És ez a legrosszabb fajta. Sokszor, sokkal, érzelem nélkül.

Sokan hiszik hogy az érzelemmentes egyszeri dugás megbocsájtható, de nem, mert nem tinik vagyunk és az ilyet ált. követi a többi.

Normál esetben az ember még magáról sem feltételezi, hogy megcsalná a párját, akit szeret, hiszen nem akar neki fájdalmat okozni. De emberek vagyunk, és az élet nem fekete-fehér. Szóval legalább akkor elmondhatnád, hogy mást megkedvelt, megborult. De így. Most rakd ki a szűrét, én mondom sok fájdalmat fog okozni.

2021. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt ilyen párom. Hát, mikor észrevettem a jeleket, hogy vadász üzemmódba kapcsolt, akkor megbeszéltük, hogy válljunk szét, mert nekem ez nem ok. Tudtam, hogy ilyen, mégis erőlködött, hogy engem akar. De sosem voltam vak mellette, élveztem ameddig tartott majd elengedtem, amikor kifutott a kapcsolat. Megváltoztatni nem fogod. Realizálni kell, hogy ő ilyen és elengedni.
2021. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
ha most nem fogod fel mit mond ezzel, később magadra vess, ha megcsal.
2021. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem maradnék vele tovább. Ez bizalmatlanságot idézne elő bennem, és képtelenség lenne tovább jól éreznem magam abban a kapcsolatban.
2021. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

kérd meg, hogy fejtse ki, mire gondolt, tulajdonképpen mi az, aminek nem tud ellenállni.

én agyilag nagyon nem vagyok monogám fajta. nem csinálok belőle titkot, hogy időnként jól esik más nőket szexinek találni, megnézni, neten nézegetek ezt-azt, időnként fantáziálok másokról - így oldom meg, de nem több. sosem lennék képes megcsalni a párom. ahogy a te párod megfogalmazta, az nem túl bizalomgerjesztő.

2021. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
A kapcsolatban a bizalmat epiteni szoktak, nem rombolni. Aki ilyen, azt ott kell hagyni. Keress masikat, ebbol sose lesz boldog kapcsolat.
2021. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
O úgy gondolja, hogy nem szègyen megvallani a gyengeségeit és hogy ilyen téren dolgoznia kell magán. De én már úgy érzem, elég bizalmatlanságot gerjesztett. Mert kb olyan, mintha pengeèlen tancolnánk és azt várjuk, mikor jön be a képbe valami csinos harmadik.
2021. máj. 10. 15:23
 10/22 anonim ***** válasza:
Koszond meg, hogy oszinte volt, es ints neki pa-t. Dolgozzon csak magan, ahhoz nem kell a masikat sirba vinni.
2021. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!