Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évig tartó reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évig tartó reménytelen szerelmet kezel pszichológus?

Figyelt kérdés
Tud bármiben segíteni? Vagy itt már bármi felesleges, inkább a kötél? (fekete humor akart lenni a vége, nem tervezek hülyeséget nyugalom.)
2021. máj. 11. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Tudhat...


Hiszen tudat alatt azért kerestél magadnak reménytelen szerelmet mert a szituációnak valamit elő kellett (volna) hozni belőled csak nem engedted

2021. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ártani nem árthat, sőt, segíthet kibogozni, hogy miért ragaszkodsz ennyi ideig valami olyanhoz ami csak fájdalmat okoz. Talán még kezelni is tudja.
2021. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy tud.

Időbe fog telni, de sokat fog segíteni.

2021. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
#1 Mit kellett volna előhoznia?
2021. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem azert nem tudott senki, mert nem voltam hajlando elengedni a rogeszmem. Gyogyszer segitett es az, hogy nem lett kimondva, hogy elengedem, hanem kepesse valtam erdeklodni mas dolgok, emberek irant, es igy kopott el. Het eves dolog.

Viszont husz evre ra jott egy ugyanilyen szituacio. Sajnos ez ot eve emeszt fel, es pont a covid miatti tavolsag tartja ebren ezt. Ha ott lehetnek, ahol lathatnam ot, nem akarnam 24 oran at latni.

2021. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-os vagyok. Esetemben meg viszonzott is volt, de en keptelen vagyok lepni, es mindketto hazassagban szenvedett. Elvaltak, csakhogy mire elvaltak, mar megvolt az uj. Keso volt.
2021. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!