Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy olyan férfihez akinek 3 éve meghalt a felesége?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk, a szex is meg volt, de ha pl ugyanazt mondom vagy eszek,iszom mint a felesége egyből rosszabb lesz a kedve és bunkóbb.

Megértő vagyok vele nagyon egyébként.

Nemrég felvetette hogy töltsek nála egy teljes éjszakát, de az betegség miatt nem sikerült. Ha megkérdezem hogy nem aludhatnék-e nála nagyon udvariatlan lenne?


2021. máj. 11. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Engedd el. 3 év után ha még ennyire mély a fájdalom hidd el, igen messze van még attól, hogy nyisson.

Ha ő nyit, és kockáztatsz, menj bele. Én nem erőltetném. Viszont ettől függetlenül simán megkérdezném, mikor pótoljuk az együtt alvást :)

Ha erre ridegen reagál, vagy elutasít, köszönd meg szépen magadnak, mert legalább nem húztad tovább a saját idődet.

Szóval nem, nem bunkóság, miért lenne?

Viszont ne erőltesd ha nem nyílik

2021. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
És még annyit, hogy ha a felesége élete szerelme volt, te mindig második leszel, ezt komolyan mondom. Nehéz egy halott, tökéletes nő helyébe lépni
2021. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert elengedni nem kell egybol valakit, nezni kell, hogy alakul tovabb.
2021. máj. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha ilyen apróságok miatt, amiről nem is tehetsz bunkón viselkedik, nekem az már nagyon kellemetlen lenne. Nem tudom terveznék-e bármit is ilyen férfivel.
2021. máj. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és nekem halt meg párom. Nem egyszerű. De én addig nem is tudtam senkivel beszélni sem nemhogy szexelni, mig le nem zártam magamban.
2021. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy egyező kajától elkedvetlenedik, akkor még hanyagolni kellene.
2021. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bunkóbb az baj,ha szomorúbb az érthető. Ismerkedési szakaszon túlvagytok.Ha emlegeti a feleségét az természetes,de ne hasonlítgasson Hozzá és ne vigye túlzásba azt,hogy Róla beszél. Alakulni fog hidd el. Ha Neked bejön adj még esélyt a további ismerkedésnek.
2021. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!