Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallásos emberek hogy csináljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos emberek hogy csinálják hogy van párjuk és nem a szex jár a fejükben folyton? Hogy lehetne ezt kikapcsolni fejben?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Van önuralmuk. Ahogy látom, ezt itt senki sem ismeri.
2021. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
talán eltudnám képzelni ha nagyon szeretem a nőt és a szex nem olyan fontos mert jó vele bár mit csinálni. Jó mondjuk az hogy ne gondolj rá csak akkor lehetne ha nem vonz.
2021. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért ne gondolhatnának erre is? Amúgy megházasodnak és kész.

Én is "vallásos" vagyok (bár nem szeretem ezt a szót). Nekem meg az a furcsa, hogy valakinek 3-4 nap alatt hogy jut már eszébe ez? És nem vagyok aszexuális, csak túl sok minden foglalkoztat jobban.

Amúgy meg mint írtam, házasságban a házastársaddal annyiszor csinálod, ahányszor csak akarod.

2021. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha meg nem szexeltek, addig nem is hiányzik annyira, mivel nem tudják, hogy mi hiányzik. Pl.ha egy 13 éves gyerek "összejön" egy osztálytársnőjével, simán lehet, hogy még évekig nem fog d.gni senkivel, pedig már van szexuális vágy.(Jó, lehet, hogy ma már nem, az "én időmben" még nem alsó tagozatban kezdtük a nemi életet.) Ugyanez egy 23 éves, már aktív nemi életet élt férfinál nehezebben képzelhető el.
2021. máj. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!